«خانه امن ۲» هم ساخته می‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ تهیه کننده سریال «خانه امن» گفت: نگاهی به فهرست جدول آثار حاضر در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر انداختم و دیدم که جشنواره امسال شاهد آثار کم رمقی است، اکثریت کارگردانان بنام در جشنواره غایب هستند و من تنها هفت و هشت فیلم خوب در این دوره از جشنواره فیلم فجر می بینم.


ابوالفضل صفری ، پیرامون جدیدترین فعالیت‌های خود در عرصه تهیه کنندگی تلویزیون گفت: در حال حاضر پیش تولید پروژه «شهید باکری» را در دست دارم، علاوه بر آن نگارش دو فیلمنامه تلویزیونی را در دست داریم که به امید خدا به زودی اخباری از آنها منتشر خواهد شد.


وی درباره آخرین مراحل ساخت فصل دوم «خانه امن» افزود: ساخت فصل دوم سریال خانه امن منوط به تاییدیه رسانه ملی است، ما مشتاق ساخت فصل دوم این سریال هستیم منتها در ابتدا باید تایید و درخواست ساخت فصل دوم این سریال از سوی صدا و سیما داده شود تا ما مشغول به نگارش فیلمنامه این فصل از اثر شویم.


تهیه کننده سریال «خانه امن» درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر در دوره سی و نهم با وجود شیوع بیماری کرونا اظهار کرد: واقعیت امر از نظر من برگزاری جشنواره فیلم فجر در شرایط فعلی تنها برای زنده نگه داشتن و بودن این جشنواره است و اگر نه بعید می دانم که با جشنواره بزرگی روبرو باشیم.


این تهیه کننده سینما و تلویزیون در همین رابطه اضافه کرد: از نظر من جشنواره فیلم فجر به جضور مردم و مخاطبان وابسته است، جشنواره فیلم فجر هر ساله با شور و هیجان و شکوهش شناخته می شود و وقتی این شور و هیجان را از آن می گیریم چیزی باقی نمی ماند.