خبری خوش برای طرفداران سلطان؛ شبکه اینترنتی الویس پریسلی راه‌اندازی می‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، شرکت مستقل «سینه‌دیگم» (Cinedigm) با همکاری اداره اموال و دارایی‌های الویس پریسلی یا «پریسلی اینترپرایز»، شبکه اینترنتی اختصاصی برای این ستاره فقید آمریکایی ایجاد می کند.

این شبکه که مخارج خود را از طریق آگهی‌های تجاری و تبلیغات تأمین خواهد کرد، به پخش برنامه‌های متنوعی درباره زندگی و فعالیت‌های هنری الویس پریسلی می‌پردازد، و‌ شامل تصاویر آرشیوی، آثار مستند، ‌و ویژه‌ برنامه‌هایی از این هنرمند آمریکایی، و سایر چهره‌های تأثیرگذار موسیقی «راک‌ اند‌ رول» است.

مارک روزن، رئیس گروه سرگرمی و هنری که صاحب «پریسلی اینترپراز» نیز هست، ضمن ابراز شادی از همکاری با سینه‌دیگم هواداران الویس پریسلی را «طرفداران پرشوری توصیف کرد که شایسته ارائه خدمات ارزنده، توسط یکی از بهترین شرکت‌های موجود در بازار هستند.»

به گزارش شبکه خبری «سی‌ان‌ان»، این شبکه جدید بصورت بیست و چهار ساعته و مداوم، برنامه‌های اختصاصی، ویژه، و مستندی را درباره الویس پریسلی پخش می‌کند.

الویس پریسلی خواننده، بازیگر، و از ستاره‌های دنیای هنر و‌سرگرمی که به سلطان موسیقی «راک‌ اند‌ رول» جهان شهرت داشت، در سال ۱۹۷۷ در اثر بیماری قلبی درگذشت.