خبری که از خروجی خبرگزاری ایرنا حذف شد: نیروی انتظامی در پی توقیف سریالی درباره فساد در نهادهای امنیتی

پایگاه خبری / تحلیلی نگامخبرگزاری ایرنا اندکی پس از آنکه خبر درخواست نیروی انتظامی مبنی بر توقف پخش سریال «می‌خوام زنده بمانم» را منتشر کرد، آن را حذف کرد.

اما در پی توقف انتشار شایعاتی درباره توقف پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، فیلیمو در اطلاعیه‌ای این خبر را تایید کرد و از رایزنی برای پیگیری این مسئله خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به اخبار منتشر شده مبنی بر توقف پخش سریال «می‌خواهم زنده بمانم»، قسمت پانزدهم این مجموعه امروز صبح پخش نمی‌شود.

با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال «می خواهم زنده بمانم» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم تولید و ساترا در حال رایزنی برای رفع ابهامات و گفتگو در خصوص نقطه نظرات ایشان است.

از مسئولان محترم درخواست می‌شود با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت‌های منفی سریال بر اساس روند منطقی درام به سرانجام برسد و سازندگان جرات و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.

سریال «می خواهم زنده بمانم»، به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته هر دوشنبه پخش می‌شود که با توجه به اتفاقات پیش آمده، قسمت پانزدهم آن امروز پخش نخواهد شد.»