خشم اسرائیلی‌ها از عراقچی؛ بهتر است به دیدن پرچم عادت کنید!

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ یک مقام وزارت خارجه اسرائیل در واکنش به انتقاد عباس عراقچی از وجود پرچم‌های این کشور بر فراز ساختمان‌های وین نوشت: دردآور راکت‌هایی است که به سوی اسرائیل شلیک می‌شود.

اَلون اوشپیز مدیرکل وزارت خارجه اسرائیلی‌ها به توئیت عباس عراقچی معاون وزیر خارجه کشورمان که این روز‌ها برای مذاکره بر سر چگونگی احیای برجام در وین، پایتخت اتریش به سر می‌برد، واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، اوشپیز در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: شوکه کننده و دردآور ۲ هزار راکتی است که توسط گروه مورد حمایت ایران به سوی جوامع اسرائیلی شلیک شده است.

وی در ادامه برافراشته شدن پرچم اسرائیل بر فراز ساختمان‌ها در وین را به عنوان «کسی که ارزش‌هایی مشترک با اتریش دارد»، امری طبیعی توصیف کرد و گفت: بهتر است به دیدن پرچم عادت کنید.

عباس عراقچی جمعه شب در صفحه توییتر خود نوشت: وین مقر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دفتر سازمان ملل متحد می‌باشد، و اتریش تاکنون میزبان خوبی برای مذاکرات بوده است. مشاهده پرچم کشوری که در همین چند روز ده‌ها غیرنظامی از جمله کودکان بسیاری را وحشیانه کشتار نموده است، بر فراز ساختمان‌های دولتی در وین، بهت‌آور و دردناک است. ما در کنار فلسطین ایستاده‌ایم.