داماد خانواده انصاریان: امیدمان برای بازگردان علی خیلی کم است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ با وجود امیدواری که طی ساعات گذشته پزشکان و نزدیکان علی انصاریان در خصوص وضعیت او داده بودند، از شب پیش شرایط به نظر می‌رسد متفاوت و نگران کننده شده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران که مدتی است به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده، طی روزهای اخیر اقدامات درمانی را از سوی پزشکان برای بهبود شرایط وی را شاهد بودیم.


در‌ این زمینه پزشکان و خصوصا نزدیکان این هنرپیشه محبوب و ستاره اسبق استقلال و پرسپولیس نیز مدعی شده بودند که شرایط او مطلوب پیش می‌رود و با ادامه این روند باید منتظر انتقال وی به بخش بود. خبری امیدوار و خوشحال کننده که البته طی دقایق اخیر با شکل گیری اتفاقات جدید، به سمت نگران کننده پیش رفته است.


از دقایقی پیش افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس و همچنین مهدی ترابی ستاره اسبق سرخپوشان طی استوری‌هایی که در صفحه شخصی خود قرار داده‌اند برای علی انصاریان آرزوی سلامتی کرده‌اند و از مردم درخواست آرزوی سلامتی وی را کرده‌اند.


داماد خانواده انصاریان از آخرین وضعیت علی انصاریان می گوید: از بعدازظهر دوشنبه حال علی بد شد و سطح اکسیژن او پایین آمد و به خواسته پزشکان به کما رفت و متاسفانه طبق گفته پزشکان امیدمان برای بازگرداندن علی خیلی کم است.