دختر شهید بابایی «پیش فنگ» را می‌سازد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، سلما بابایی از ساخت اثری جدید با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمت سربازی و ارتش خبر داد.

به گزارش اعتمادآنلاین| سلما بابایی تهیه‌کننده و کارگردان سینما، درباره جدیدترین فعالیت هنری خود، گفت: این روزها کار پیش تولید مجموعه‌ای با عنوان «پیش فنگ» را به سفارش شبکه امید و با همکاری و مشارکت لجستیکی ارتش پیش می‌بریم.

او افزود: بازدید از لوکیشن‌ها که در اصفهان، تهران، بندرعباس و قزوین است، ادامه دارد. برنامه‌ریزی ما این است بین دهم تا پانزدهم تیر تصویربرداری را شروع کنیم؛ با این هدف فراخوان جذب نوجوانان و جوانان برای حضور در برنامه، خرداد ماه سال جاری از شبکه امید پخش خواهد شد.

بابایی در خصوص موضوع این مجموعه بیان کرد: هدف اصلی از ساخت این اثر آشنایی نوجوانان و جوانان با خدمت سربازی، ارتش و سلاح‌های جنگی است. این برنامه برای گروه سنی  15 تا ۱۷ سال که نزدیک به خدمت سربازی یا انتخاب رشته دانشگاهی هستند، طراحی و تولید می‌شود.

این تهیه‌کننده اضافه کرد: برنامه «پیش فنگ» در ۳۶ قسمت ساخته می‌شود و هر قسمت بین ۲۵ تا ۲۷ دقیقه خواهد بود. محتوای این مجموعه به نیرو‌ی زمینی، دریایی، هوایی، پدافند و هوانیروز می‌پردازد.

گفتنی است کارگردان این مجموعه مستند ترکیبی، محمد شریفی و تهیه کنندگان آن ونداد دوشن و سلمی بابایی هستند.