درخواست مدیرعامل گهرزمین از قوه قضاییه و نهادهای نظارتی برای بررسی اسناد فساد در بزرگترین شرکت معدن سنگ آهن خاورمیانه

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، وحید میرزایی، مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: قبل از اینکه وارد این شرکت شوم‌ نمی‌دانستم ابعاد تخلف و دامنه منافع برخی افراد و گروه‌ ها در چه حد است اما در طول چهار ماهی که عضو هیات مدیره شده‌ام متوجه شدم که چه تخلفاتی در این شرکت رخ داده اما متاسفانه نهادهای نظارتی به آن ورود پیدا نکرده‌اند.

میرزایی تصریح کرد: از روزی که به عنوان مدیر عامل منصوب شدم بحث شفافیت و مبارزه با فساد را اعلام کردم و پس از طرح این موضوع مورد آماج حملات از سوی برخی افراد و جریان‌ها قرار گرفتم.

مدیرعامل گهرزمین گفت: پس از انتصاب بنده، اعضای هیات مدیره از نقاط مختلف تحت فشار قرار گرفتند که چرا این تغییر صورت گرفته و آنها را تهدید به انواع مختلف کردند و متاسفانه از نظر روحی و روانی آنها را بهم ریختند.

او افزود: با توجه به مدارک و اسنادی که در اختیار دارم می‌توانم ابعاد تخلفات و وسعت حیاط خلوتی را که برخی افراد برای خود در این شرکت ایجاد کرده‌اند در اختیار نهادهای نظارتی و قوه‌ قضاییه قرار دهم.

میرزایی‌ تصریح کرد که رقم برخی از زد و بندهای صورت گرفته در قراردادها، خریدها و پیمان‌ها آنقدر بالاست که می‌طلبد مورد بررسی قرار گیرد، آنموقع مشخص خواهد شد که چگونه برخی افراد تا چه عمقی این شرکت را درگیر این مسائل کرده و منافع سهامداران را به خطر انداخته‌اند.