درصورت اعلام پیروزی رئیسی ، آیا وقایع ۸۸ تکرار میشود؟ / عنوان گفتگوی امشب سایت نگام در کلاب هاوس

انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ در روز بیست و دوم خرداد آن سال برگزار شد ، اما تمهیدات مقابله با رای اکثریت ملت توسط حاکمیت شاید از ماه ها قبل آغاز شده بود.

در روزهای منتهی به انتخابات آن سال و در روز ۱۸ خرداد که هنوز انتخاباتی برگزار نشده بود ، حکم دستگیری تعداد زیادی از حامیان موسوی و کروبی امضا و صادر شده بود.

روز قبل از برگزاری انتخابات از سوی مخابرات امکان ارسال پیامک وجود نداشت و از شب قبل از انتخابات در اینترنت کشور اختلال ایجاد شد.

در طول برگزاری انتخابات از ورود بازرسان موسوی و کروبی به محل صندوق های ممانعت به عمل آمد.

هنگام شمارش آراء هم نمایندگان موسوی و کروبی اجازه حضور برای نظارت شمارش آراء نداشتند.

ساعت ده شب که هنوز انتخابات تمام نشده و در حال جریان بود ، سایت کیهان و خبرگزاری فارس، احمدی نژاد را با ۲۴ میلیون رای برنده قطعی انتخابات اعلام کردند.

با عجله ای وصف نشدنی از ساعت یک نیمه شب شروع به خواندن نتایج آراء کردند و تا چهار صبح قسمت اعظمی از نتایج ساخته و پرداخت شده و مهندسی شده در تلویزیون خوانده شد.

از نیمه شب پس از اتمام رای گیری ، پلیس ضد شورش ، حاضر و آماده ، به قلع و قمع معترضان به نتایج انتخابات پرداخت و از جمله حاضران جلوی ستاد مرکزی مهندس موسوی را به شدت سرکوب و متفرق کرد.

و این سرکوب ها با باتوم و گاز اشک آور و گلوله و … ادامه یافت و حتی منجر به شهادت عزیزانی چون سهراب اعرابی ، محمد مختاری ، ندا آقا سلطان و … ده ها هموطن دیگر گردید.

و بسیار حوادث تلخ دیگر هم رخ داد.

حال سوال اینجاست ، این بار هم که مهندسی انتخابات حتی پیش از برگزاری انتخابات آغاز شده و با رد صلاحیت چهره های امین نظام قصد دارند تمام تلاش خود را به کار بندند تا ابراهیم رئیسی به ریاست جمهوری برسد و ابر و ماه و مه و خورشید و فلک در کارند تا غیر از این اتفاق نیفتد ، آیا :

درصورت اعلام پیروزی رئیسی ، آیا وقایع ۸۸ تکرار میشود؟

سوال فوق عنوان گفتگوی امشب اتاق سایت خبری تحلیلی نگام در کلاب هاوس است ، لطفا امشب با ما ، با لینک زیر در ساعت ۲۱ به وقت ایران همراه باشید و نظرات ارزشمند خود را پیرامون این موضوع مطرح فرمائید :

https://www.clubhouse.com/join/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D9%84%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85/oU7FnMiS/PAAdp23R


منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.