در آستانه اعلام نامزدها؛ پیش بینی نامزدهای اسکار ۲۰۲۰

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، منتقدان انترتینمنت ویکلی در آستانه اعلام نامزدهای اسکار پیش بینی خود را از بخش های مختلف این رویداد اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ به نقل از انترتینمنت ویکلی، بعد از ماه ها کش و قوس و ایجاد کمپین های مختلف، سرانجام به پایانِ فاز اول فصل جوایز که اعلام نامزدهای جوایز اسکار است، رسیده ایم. در آستانه اعلام نامزدهای جوایز اسکار در روز دوشنبه ۱۳ ژانویه (۲۳ دی ماه) منتقدان مجله انترتینمنت ویکلی پیش بینی نهایی خود را از شانس های نامزدی جوایز اسکار امسال اعلام کرده اند.

در این جا پیش بینی انترتینمنت ویکلی از نامزدهای جوایز اسکار را در چند شاخه مهم با هم می خوانیم.

بهترین فیلم

مرد ایرلندی

«۱۹۱۷»، «مرد ایرلندی»، «جوجو خرگوشه»، «جوکر»، «زنان کوچک»، «داستان ازدواج»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «انگل/پارازیت»

بهترین کارگردان

اسکار

بونگ جون هو برای «انگل/پارازیت»، گرتا گرویگ برای «زنان کوچک»، سم مندس برای «۱۹۱۷»، مارتین اسکورسیزی برای «مرد ایرلندی» و کوئنتین تارانتینو برای «روزی روزگاری در هالیوود»

بهترین بازیگر نقش اول مرد

اسکار

آنتونیو باندراس برای «درد و شکوه»، لئوناردو دی‌کاپریو برای «روزی روزگاری در هالیوود»، آدام درایور برای «داستان ازدواج»، تارون اگرتون برای «راکت‌من» و واکین فینیکس برای «جوکر»

بهترین بازیگر نقش اول زن

اسکار

سینتیا اریوو برای «هریت»، اسکارلت جوهانسون برای «داستان ازدواج»، سورشا رونان برای «زنان کوچک»، رنی زلوگر برای «جودی» و شارلیز ترون برای «خبر داغ»

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

اسکار

تام هنکس برای «یک روز زیبا در محله»، آل پاچینو برای «مرد ایرلندی»، جو پشی برای «مرد ایرلندی»، برد پیت برای «روزی روزگاری در هالیوود» و سونگ کانگ هو برای «انگل/پارازیت»

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

اسکار

لورا درن برای «داستان ازدواج»، اسکارلت جوهانسون برای «جوجو خرگوشه»، جنیفر لوپز برای «کلاهبرداران»، فلورنس پیو برای «زنان کوچک» و مارگو رابی برای «خبر داغ»

بهترین فیلمنامه اصلی

نوآ بامبک برای «داستان ازدواج»، بونگ جون-هو و هان جین-وون برای «انگل/ پارازیت»، ریان جانسون برای «چاقو کشی»، سم مندس و کریستی ویلسون-کایرنس برای «۱۹۱۷» وکوئنتین تارانتینو برای «روزی روزگاری در هالیوود»

بهترین فیلمنامه اقتباسی

گرتا گرویگ برای «زنان کوچک»، آنتونی مک‌کارتن برای «دو پاپ»، تاد فیلیپس و اسکات سیلور برای «جوکر»، تایکا وایتیتی برای «جوجو خرگوشه» و استیون زیلیان برای «مرد ایرلندی»

بهترین فیلم انیمیشن

«یخ زده ۲»، «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان»، «بدنم را گم کردم»، «حلقه گمشده» و «داستان اسباب بازی ۴»

بهترین فیلم بین المللی

«آتلانتیک»، «قد دراز»، «بینوایان»، «درد و شکوه» و «انگل/پارازیت»

بهترین فیلم مستند

«کارخانه آمریکایی»، «آپولو ۱۱»، «غار»، «برای سما» و «ملت تک فرزند»