در پیچ و خم کوچه(میلان) علی‌‌چپ ؛ سلسه نشست‌های حزب باطله با رئیسی / یادداشت

✍️نصرت الله محمودزاده

یک خورده حسابی با رئیسی مانده که تا تنور داغه بچسبانیم، موافقید؟

جناب رئیسی؛ آمار و ارقام نشان می‌دهد که یک جای محاسبات مهندسی انتخابات می‌لنگید. شما که با همان تعداد رأیی که دوره قبل شکست خورده بودی، به ابتکار شورای نگهبان از روی هرچه همتی و نعمتی و میرقاعد رد شدی و رفتی پاستور؛ حلالت.

از ۵ نامزد، دکتر سید آیت‌الله سردار باطله‌نژاد با ۵ میلیون نفر دوم شد که هوارانش از ساعت ۷ شب در رزم شبانه به صندوق‌ها پاتک زدند.

این گروه با اعلام آغاز فعالیت خود در این انتخابات، برای خودشان شدند حزبی نوظهور به رهبری “سهم” (س.ه.م) اولی سردار دلها سلیمانی، دومی هاشمی رفسنجانی. سومی اما جیزّه و نباید گفت. بیش از این در مورد چشم‌انداز این حزب نپرسید که دیوار انتخابات روسیه دارد و روسیه گوش.

شروع کار با ۵ میلیون رأی بدک نیست و اگر بقیه رأی روحانی را سروسامان بدهیم، علی برکت‌الله. یادتان باشد که اکثر اینها با امام بیعت کردند و به آنان انگ انگلیسی و آمریکایی نزنید. روسیه که اصلا، چون تصمیم دارند هر چه فریاد باقی مانده که بر سر آمریکا نزدند، بر سر این روباه مکار بزنند.

دیروز شعار دادند: “همتی، همتی، رأی ما رو پس بده.” این طفلک همتی خودش هم می‌دانست که “پلاک موقت” است و باید با این پلاک از گردنه مهندسی انتخابات عبور می‌کرد تا رقبا متوجه نامزد باطله نشوند. دستش هم درد نکند.

چه کسی فکر می‌کرد با بازیافت رأی‌هایی که در مهندسی انتخابات پول خورد هم به‌حساب نمی‌آمد، نفر دوم شود.

کلاغه خبر آورد که باطله‌ها در شورای شهر غوغا کردند. مثلا باطله در کرج با ۳۹ هزار رأی به فاصله ۱۶ هزار با نفر دوم اول شده، اما کسی پیداش نمی‌کنه. یکی به روزنامه کیهان آگهی بده که هر کس این باطله‌ها را پبدا کرد خودشان را شورای شهر برسانند.

می‌پرسید پس سهم اصلاح‌طلب‌ها چه می‌شود؟ لعنت خدا بر شیطان؛ لطفا اگر هرکدام از سران این ورشکسته‌های سیاسی را دیدید، از قول مردم به آنها بگویید که حالاحالاها جلوی ما سبز نشوند که اگر آمدید، خونتان گردن خودتان؛ گفته باشیم. حتی اگر پوتین هم واسطه شود، اصلا حوصله شما را نداریم. بگذارید با همین رأی‌های بازیافتی یک خاکی به سرمان کنیم.

فعلا دفتر موقت این حزب در کوچه علی‌چپ است(ببخشید یره، “میلان” علی‌چپ. تا به گویش مشهدی عادت کنیم، کمی ما را تحمل بفرمایید.)
حزب سهم مثل بعضی از احزاب نیست که نان به نرخ روز بخورند. امان از وسوسه قدرت که جناح چپ و راست را با حواله ۱۰ هکتار از مُلک ری ضربه فنی می‌کند.

فردا حزب سهم در باره نحوه اسباب‌کشی دولت به مشهد و ترکیب کابینه به رئیسی پیشنهاد خواهد داد.

وقت نهاره، بفرما یره، خاکریز بی‌ریاست.