در چه حالی روحانی؟ خوش می‌گذرد؟ حواست به پوتین هست؟

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – ✍️نصرت‌الله محمودزاده

حالا که فرصت داری، نیمه شب که همه خوابند و رسانه ملی درس آیت‌الله جوادی آملی را پخش می‌کند، گوش بده تا بفهمی یک من برجام چقدر کره دارد.

خیلی دنبال این نباش که در مجمع تشخیص مصلحت جای آملی لاریجانی را بگیری. گفتم بنشین پای درس جوادی آملی، نه آملی لاریجانی. قربان آن خنده‌هات شوم؛ هر آملی که جوادی نیست.

ضمنا، در مسیر جاده هراز یک توک‌پا به قله دماوند برو. اگر دیدی یک شرکت بزرگی راه کوه‌نوردان را بست و به صورت جهادی از سینه‌کش قله تریلی، تریلی سنگی مخصوص استخراج می‌کند، اصلا نگران نباش؛ پروژه‌ای است شبیه خشکاندن هور برای استخراج نفت که چند سال دیگر صدای ویالونش از روی قله دماوند گوش ایران را کر می‌کند.

یادت هست، چند ماه قبل سخن‌پراکنان ضدانقلاب صحبت از وقف کردن دماوند می‌کردند؟ بی‌علت نیست که مجلس انقلابی اصرار دارد دهان فضای مجازی را با سرب پر کند. باور کن حالا در فضای مجازی متوجه می‌شوی که اختیار مملکت دست همه هست، جز رئیس جمهور فلک زده.

طفلک رئیسی، چی می‌خواست و چی شد. دیگه منطقه محرومی نمانده که سرکشی کند. دو سالی طول می‌کشد که ترکیب این دولت یکدست شود. همینکه از پاستور رفتی، با یک ورد واردات واکسن حلال شد.

خدایی، شراب ناب برجام در میکده ۱+۵ با پوست خربزه پوتین کوفتت نشد؟

نگرانم که عاقبت مذاکرات برجام به«افغانستان + ۱» ختم شود.

از شانس بدت، این ظریف هم در مصاحبه خصوصی چنان افشاگری علیه پوتین کرد که حالاها باید منتظر خدمت باشی.

چقدر شانس آوردی که فیل طالبان در دوره شما هوس افغانستان نکرد.

فقط یک نصیحت؛ با این دست فرمان این دولت، شکی نکن که ۶ ماه دیگر مردم مثل امام‌زاده دورت می‌چرخند. حواست باشد که فکر نکنی نخبه‌ای هستی و‌ مثل رئسای جمهور قبل بشوی نردبان کسانی که در ظاهر به آمریکا فحش می‌دهند، اما در پنهان قبله عالم آقازاده‌‌های آنهاست.

از احمدی‌نژاد یاد بگیر که اصلاح‌طلبان در نقد اوضاع کشور باید جلوش لنگ بیاندازند؛ انگار نه انگار چند وزیر و وکیل دولت و مجلس قسم خورده او هستند.

آقای روحانی، راستش را بگو، چند خبر دست اول که فضای مجازی را بترکاند، برای روز مبادا کنار گذاشتی؟ ما که بخیل نیستیم؛ علی‌برکت‌الله

فقط حواست به تاریخ نشر این خبرها باشد.