در کارزار کرونا دختران ایران زمین فدای ملت می شوند

✍️محمد حسین شریف زادگان

🔺در میدان کارزار مبارزه با کرونا، همانند یک مبارزه ملی و همه گیر که منافع همه گروه های اجتماعی فقیر و غنی را نشانه گرفته است؛ کسانی در جبهه اول مبارزه قدم نهاده اند؛ پزشکان و پرستاران و کارکنان درمان ، آن ها در این مبارزه جان می بازند و جان شیفته خود را که عزیزترین دارایی ایشان است را تقدیم می کنند، تا دیگران نجات یابند و دشمن سلامت جامعه شکست بخورد و پلیدی، پلشتی و بیماری از پیکر آزرده جامعه ایران زدوده شود. در این میان چندین پزشک و پرستار زن نیز در این کارزار مرگ بار ، جان فدا می کنند. این ها همان هایی هستند که در جامعه قدیم ایران به بازی گرفته نمی شدند و با الفاظی سست آنان را تحقیر می کردند.

🔺امروز این ها با تخصص و رشد انسانی خود نیمی از پیکره جامعه ایران را با عقل گرایی و توانمندی به تسخیر در آورده اند؛ بیش از شصت درصد از دانشجویان دانشگاه ها و کثیری از متخصصان، پژوهندگان و کارشناسان کشور را به خود اختصاص داده اند. امروز فضا و زبان این نبرد را بیشتر کسانی می فهمند که در دفاع از سرزمین و مردمان ایران اسلحه به دست گرفتند، جنگیدند و وحدت سرزمین ایران را پائیدند. هم اکنون زنان و مردان ، نه در لباس نظامی که در لباس سفید سلامت به نبرد برخواسته اند و زنان همان کاری را می کنند که مردان، همانند آنان می جنگند و همانند آن ها به خاطر آرمان های انسانی اشان و زنده ماندن دیگران مرگ را انتخاب می کنند. این همان حماسه ای است که در دفاع از سرزمین ایران در جنگ تحمیلی آفریده شد؛ ولی امروز فرق دارد، در جنگ زنان هم دوش مردان نمی جنگید ند ولی امروز همپا و همدوش آنان به نبرد برخواسته اند، به خاک می افتند، می میرند تا ایران باقی بماند، تا مردم به سلامت باشند و سرزمین ایران زنده بماند.

🔺اما این همه ماجرا نیست، وقتی میبینیم، زنان جان شیفته خود را فدایمان می کنند، با مردان مبارز این نبرد فرق دارند. این ها تنها پزشک و پرستار نیستند، تنها توانمدان و عاقلان جامعه نیستند؛ این ها جلوه گاه های عشق، عاطفه و احساس انسانیت و آدمیت جامعه ایرانند. همسران، مادران ، خواهرانی وفرزندانی هستند که همسران، پدران، خواهران، برادران و فرزندانی به آن ها عشق می ورزند و وجودشان سرشار از عشق و عاطفه و احساس است.

🔺بی جهت نیست که ابن عربی، عارف بزرگ می گوید؛ زنان از آن صفت خداوند که در چشم ما معشوقیت خداوند است آفریده شده اند و به خاطر برتری این صفت خداوند، برتر از مردان اند. حال این دختران و زنان پر از عقل و توانمندی و احساس و عشق و عاطفه خود را فدایمان کرده اند. شور انگیزی این واقعه آتش در قلب انسان می افروزد و نشان می دهد که ملت ایران و سرزمین ما، چه عظمتی دارد و چه جایگاه بلندی که این فرشتگان برتر و این جلوه گاه های عشق و عاطفه به مسلخ عشق آمده اند.

🔺من که همواره به سیاق دیگری می نویسم در این واقعه دامن احساس ازدست داده ام ؛ در واقعه ای که مثل تور سینا آتشی افروخته شده است و آذرخش آن جان ها را بیدار می کند. و هزار بار در مقابل این جان فشانی دختران و زنان سرزمین ایران سر تعظیم فرود می آورم و از دل خون می گریم؛ و این مصداق شعر شفیعی کدکنی است : می گفتی ای عزیز! “سترون شده ست خاک”. اینک ببین برابر چشم تو چیستند: به برکت جان های شیفته ای که فدای سلامت مردم ایران می شود، به پایداری و استواری ایرانیان و سرزمین ایران امیدوار می گردم./کانال نویسنده

1 دیدگاه برای «در کارزار کرونا دختران ایران زمین فدای ملت می شوند»

 • فروردین ۷, ۱۳۹۹ در t ۵:۴۴ ق٫ظ
  Permalink

  مارکسیست های روسی حتی از تحریف زندگی یک هنرمند هم که قربانی انها بود نمی گذرند .
  فرزانه تاییدی به خاطر بازی در فیلم بدون دخترم هرگز ، که د ر ان ماجرای زنی امریکایی که نمی توانست دخترش را از دستان مردسالار شوهری که اسلام ماکسیستی روسی زمان موسوی را به امریکا ترجیح میداد نجات داده و با خود به امریکا ببرد ، را نشان می داد ، و او نقش مدیر مدرسه حزب اللهی را بازی کرد در برابر سالی فیلد که نقش زن امریکایی ” بتی محمودی ” را بازی میکرد ، مورد هجوم تمام وب سایت های فارسی خارج کشور واقع شد . همین الان هم همین رسانه ها ان فیلم را فاقد ارزش هنری میدانند ، اما هر اشغال روسی ، که یک زن فدایی یا تروریست در ان با دروغ از مبارزات زنان کرد یا فدایی مزخرف سر هم کند به عنوان اثر هنری یاد میکنند !
  سانسور ماجرای کامل زندگی فرزانه تاییدی هم از دیگر معجزات تاریخ نگاری مارکسیستی روسی است .
  او کارمند وزارت فرهنگ و هنر بود و حسن حبیبی کاندیدای حزب توده ، حزب جمهوری اسلامی ، نهضت ازادی ، ملاهای روسی ، ملی مذهبی های مارکسیست اسلامی برای رئیس جمهوری در برابر دکتر بنی صدر منتخب ملت در برابر کاندید حاکمیت روسی( کسی که امروز نام او هم در رسانه های فارسی سانسور می شود ، جن و بسم الله !) اخراج شد .
  سازمان اطلاعات فقاهت بعثی روسی به سرکردگی عبدالله شهبازی ، فدایی نفوذی ، در زمان رفسنجانی به تایید توده ایها و فدایی ها دستور ترور فرزانه تاییدی ، دکتر بنی صدر و دبیران را در خارج دادند ، ان طرح توسط ایندیپندنت لو رفت و اجرا نشد ( یک حادثه دیگر اطلاعاتی بین روس و انگلیس ) . حزب توده بنی صدر را جاسوس سیا می دانست ، مثل مصدق ، امیر انتظام ، … رادیو فردا همین دو سال پیش او را جاسوس سیا دانست ولی بعد عذرخواهی کرد .
  https://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=202973
  سال ۱۳۷۳ روزنامه بریتانیایی ایندیپندنت در گزارشی اختصاصی نوشت که وزارت اطلاعات ایران تصمیم داشته است با استخدام یک تروریست از «ارتش جمهوری‌خواه ایرلند» او، ابوالحسن بنی‌صدر و جواد دبیران را ترور کند.
  ارتش جمهوری خواه ایرلند یک سازمان تروریستی مارکسیستی بود که خیابانی به نام بابی سندز در تهران را به نام یکی از زندانی های او کردند . (جنگ اطلاعاتی روس و انگلیس) ، این سازمان کاملا شبیه فدائیان خلق و چه گوارا و کاسترو و کارلوس و خمرهای سرخ و ویت کنگ ها و بادرماینهوف است .
  لو رفتن حزب توده و فدائیان در ۶۷ نیز از جمله این جنگ های اطلاعاتی بود ، دبیر اول سفارت روسیه در تهران جاسوس انگلیس هم بود ، فرار کرد به انگلیس از نقشه نظامی ناخدا افضلی و سایر توده ای فدایی های نفوذی در فقاهت بعثی توسط رفسنجانی ، خبرداد . تصمیم به موتاسیون داشتند ، از داوود به تره کی ، از رفسنجانی و موسوی ، به یک قذافی یا صدام یا اسد ( به نام دریا سالار ناخدا افضلی ، درست شبیه کودتای لنین توسط ملوانان ) به صدام هم اطلاعات داده بودند ، آمادگی حمله واشغال و بلوا و کودتا با هم ! انگلیس به مؤتلفه لو داد در سفر مامور برجسته انگلیسی “غرضی” به پاکستان . حالا توده ایها و فدایی ها ۶۷ را جایگزین ۵۷ تا ۶۰ می خواهند بکنند . اسمی از کشتار سران ارتش و ترور اویسی و کشتار مجاهدین در ۶۰ که اصل کشتار فقاهت بعثی در سال ۶۰ علیه مجاهدین انجام شد و فدایی و توده ای اعدام ها را تایید کردند ، مثل اعدام سران رژیم شاه و ترورها در اروپا نیست.
  غرضی همان کسی است که دهان مزدوران فدایی خلق تجزیه طلب با حمایت روسیه در ترکمن صحرا را با گلوله دوخت . (جنگ اطلاعاتی روس و انگلیس)
  هیچ چیزی در مورد تاریخ در ایران معاصر را باور نکنید ، چون روس ها ، حزب توده و فدایی ، ارمنی های مارکسیست روسی مثل پرواند ، انها را ساخته و پرداخته کرده اند . به همین دلیل ضد ترکیه ، امریکا ، لیبرال ها است . من نمونه هایی را تا کنون در کامنت ها اورده ام
  یکی از قربانیان این تاریخ نویسی روسی ، جلال ال احمد است . بنده با قسمتی از گرایش اشتباه جلال ال احمد در مورد روحانیت ( اگرچه منظور او خمینی و خامنف روسی نبود ، روحانیتی بود که تنباکو را تحریم کرد ) موافق نیستم ، اما شجاعت او در بیدار شدن از حزب جاسوس توده و رو کردن خیانت انها و شوروی به مردم ایران و عنتر ناسیونال روس بزرگترین خدمت یک روشنفکر ازاده است به یک ملت . وگرنه ما الان ترکمنستان و تاجیکستان و مغولستان و ترکمنستان بودیم . حزب توده ، روسیه ، فدایی اتفاقا با ان قسمت که مارکسیست های روسی ملاهای مارکسیست اسلامی را اوردند مشکلی ندارد . اینها عملا به توصیه جلال ال احمد عمل کردند . انها با ازادگی جلال که از حزب توده رها شد و جاسوسی انها را لو داد وحشت دارند ، چون کافی است یک نفر دیگر از این توده ایها ، فدایی ها به او تاسی کند و مزدوری اینها در ۴۱ سال اخیر را لو دهد .
  آل‌احمد به روایت براهنی: فشرده تجربه‌های سی سال اخیر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.