دستور ترور سلیمانی از ۳ سال قبل صادر شده بود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه می گوید؛ دقیقا در سال ۹۶ آمریکا رسماً اعلام شد که حاج قاسم را ترور می‌کنیم و بعد هم یک مرحله دیگر مطرح شد.


سردار «محمدرضا فلاح‌زاده»، معاون هماهنگ‌کننده نیروی قدس سپاه اخیرا در گفتگویی در رسانه ملی به نکاتی جالب درباره سردار سلیمانی اشاره کرده است.


وی درباره اقدام آمریکایی ها در ترور سردار سلیمانی، گفت: حاج قاسم چندین مرحله تهدید شده بود و دقیقاً بعد از عملیات بوکمال آمریکایی‌ها رسماً اعلام کردند و به اسرائیل نایب خودشان در منطقه مجوز دادند که حاج قاسم را بزنید. بعد از آن هم یک مرحله دیگر دوباره تهدید به ترور کردند برنامه ریزی کردند تا حاج قاسم را در کرمان بزنند.


فلاح‌زاده با بیان اینکه این تهدیدها از سال ۹۶ شروع شده بود و قبل از هم تهدید شده بود، تصریح کرد: یک مقطع که درگیر داعش بودیم، اگر هم بود، من اطلاع ندارم، اما دقیقا در سال ۹۶ رسماً اعلام شد که حاج قاسم را ترور می‌کنیم و بعد هم یک مرحله دیگر مطرح شد.


معاون هماهنگ‌کننده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه ایشان معاون حاج قاسم و زمانی که حاج قاسم وارد نیروی قدس می‌شود، در کنار حاج قاسم تا آخر بوده است، اظهار داشت: ایشان در کنار حاج‌قاسم بوده و از نقشه‌های راه و طرح‌ها و برنامه‌ها مطلع است و از تجربه دفاع مقدس و این مدت بیش از ۲۰ ساله برخوردار است.