دلار در آستانه ورود به کانال ۱۴ هزار تومانی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۴ هزار تومان نزدیک شده است. بر اساس گزارش ها، قیمت دلار هم اکنون در بازار آزاد با قیمتی در حدود ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان معامله می‌شود. این در حالی است که صرافی‌های بانکی دلار را ۱۳۶۰۰ تومان قیمت گذاری کرده اند.

قیمت دلار در بازار آزاد به ۱۴ هزار تومان نزدیک شده است. بر اساس گزارش ها، قیمت دلار هم اکنون در بازار آزاد با قیمتی در حدود ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان معامله می‌شود.

به گزارش «انتخاب»، این در حالی است که صرافی‌های بانکی امروز دلار را ۱۳۶۰۰ تومان قیمت گذاری کرده اند که نسبت به روز گذشته، ۱۰۰ تومان افزایش دارد. این بالاترین قیمت ثبت شده برای دلار در صرافی‌های بانکی در بهمن ماه است.

این صرافی‌ها دلار را ۱۳۳۰۰ تومان از مردم می‌خرند.

همچنین قیمت دلار نیز ۱۵۱۰۰ تومان اعلام شده است.

دلار در بازار آزاد به ۱۴ هزار تومان نزدیک شد

1 دیدگاه برای «دلار در آستانه ورود به کانال ۱۴ هزار تومانی»

 • بهمن ۲۴, ۱۳۹۸ در t ۳:۲۶ ق٫ظ
  Permalink

  فیسبوک یک شبکه مرتبط با روسیه را که علیه کشورهای شرق اروپا فعالیت داشت از کار انداخت
  https://ir.voanews.com/a/facebook-russia/5285634.html
  پس از افشاگری میر فطروس مارکسیست در مورد دستکاری تاریخ به سبک حزب توده از سوی عباس میلانی که در استانفورد امریکا فعلا نشسته با اردشیر زاهدی پسر زاهدی متحد ایت الله کاشانی و بست نشسته در مجلس او تا زمان کودتا ( امریکا ، شوروی ، انگلیس علیه مصدق ، برای نفت و گاز جنوب و شمال ، تقسیم کشور به دو پاره ) ، مشغول سند و مدرک سازی قلابی برای دست کاری تاریخ به نفع روسیه ، حزب توده و علیه شاهنشاه اریامهر مدرن میهن پرست و دولت ملی و مردمی او مصدق که هر دو قربانی ارتجاع سیاه و سرخ شدند و ساقط گردیدند ، اینک یک مدرک مهم دیگر در مورد ریختن دروغ در رسانه ها علیه اوکراین ، دیگر کشورهای شرق اروپا توسط پوتین ، ک گ ب ، و مارکسیست های روسی به دست امده . اینها مقدمه یک بیداری بزرگ در ایران و جهان علیه پوتین و سیستم دروغ پرداز و دستکاری کننده استعماری روسیه ( از تزارها تا لنینیست ها و تا پوتین ) را به زودی رقم میزند . در روسیه هم به استناد این مؤسسه نظر سنجی دولتی روسیه ، پوتین دچار بحران مشروعیت شبیه خامنه ای ، دولت عراق ، دولت لبنان ، دولت سودان ، دولت الجزایر ، دولت مادورو ، دولت بولیوی ، و ….. شده .
  «کاهش شدید» اعتماد مردم روسیه به پوتین به نسبت سال ۲۰۱۷
  https://www.radiofarda.com/a/f4_poll_finds_russia_trust_putin_falls_sharply_since_2017/30431028.html
  بنده بارها گفته ام اگر ملاها یک سر سوزن شعور داشتند و به این بازی پوتین مثل مادورو تن نمی دادند که نه خودشان نفت و گاز بفروشند ، نه بگذارند عراق و حفتر در لیبی نفت و گاز بفروشند ، که برای روسیه میلیاردها دلار منفعت و درامد دارد ، الان پوتین ساقط شده بود ، توسط همین مردم روسیه و رانت خوران الیگارش و امنیتی های روسیه . مثل استالین و یلتسین او را شبانه یا می کشتند ، یا برکنار می کردند . چون روسیه با نفت حتی ۲۰ دلاری با بحرانی بسیار بزرگتر از ملاها روبرو خواهد شد ، چون هزینه های نظامی ، دخالت در سرزمینهای دیگر از اوکراین تا سوریه و لیبی و ونزوئلا ، از کره شمالی تا کوبا ، بسیار زیادتر از ملاها است . گاز ایران بسیار برای اروپا ارزانتر از گاز روسیه است ، تقریبا مفت در می اید برای انها . پس عملا به همین دلیل شوروی به کمک حزب توده و فدایی هم مصدق و هم شاه را سرنگون کرد با اتحاد با ارتجاع سیاه روسی ، هم انقلاب مردم ایران را دزدید و انرا تبدیل به امریکا ستیزی دیوانه وار کرد . الان هم با پخش همین دروغها و دست کاری تاریخ ادرس عوضی می دهند تا جو امریکا ستیزی ، دشمنی با تنها دموکراسی پیشرفته واقعی منطقه ، اسرائیل ، و خصومت با لیبرال دموکراسی و ناسیونالیسم و سلطنت طلبی و مجاهدین ، این درب روسی را بر همان پاشنه دروغ و سانسور روسی می گردانند .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.