دونالد ترامپ دستور عفو ۷۳ نفر را صادر کرد ، استیو بنن در میان عفو شدگان / وال استریت ژورنال: ترامپ در فکر تاسیس یک حزب جدید به نام وطن‌پرستان‌ است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای خبر داده که «دونالد ترامپ» دستور عفو و تخفیف مجازات را برای ۱۴۳ نفر صادر کرده که از این میان ۷۳ نفر عفو کامل شده و ۷۰ نفر دیگر تخفیف مجازات گرفته‌اند. وال استریت هم ژورنال از طرح رئیس جمهوری فعلی آمریکا برای تاسیس یک حزب سیاسی جدید خبر داد. این روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت: «ترامپ فکر تاسیس حزبی به نام وطن‌پرستان‌ را به همراه تعدادی از معاونان و نزدیکانش بررسی کرده است.»

دونالد ترامپ دستور عفو ۷۳ نفر را صادر کرد / استیو بنن در میان عفو شدگان

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای خبر داده که «دونالد ترامپ» دستور عفو و تخفیف مجازات را برای ۱۴۳ نفر صادر کرده که از این میان ۷۳ نفر عفو کامل شده و ۷۰ نفر دیگر تخفیف مجازات گرفته‌اند.

«دونالد ترامپ» که ساعاتی تا پایان دوران ریاست‌جمهوری‌اش باقی مانده،‌ بامداد امروز (چهار‌شنبه) دستور عفو و تخفیف مجازات را برای ۱۴۳ نفر صادر کرد.

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای در وبگاه رسمی خود با اعلام این خبر نوشت از این میان، ۷۳ نفر عفو کامل شده‌ و ۷۰ نفر دیگر نیز تخفیف مجازات گرفته‌اند.

کاخ سفید در این بیانیه، لیست کامل این افراد را آورده است که از میان آنان نام «استیو بنن» استراتژیست سابق کاخ سفید و مشاور ترامپ به چشم می‌خورد.

این در حالی است که پیشتر برخی منابع خبر داده بودند که ترامپ، استیو بنن را که متهم به کلاهبرداری است و ظاهراً با شورش‌های کنگره ارتباط داشته، عفو کرده است.

وال استریت ژورنال: ترامپ در فکر تاسیس یک حزب جدید به نام وطن‌پرستان‌ است

وال استریت ژورنال از طرح رئیس جمهوری فعلی آمریکا برای تاسیس یک حزب سیاسی جدید خبر داد. این روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت: «ترامپ فکر تاسیس حزبی به نام وطن‌پرستان‌ را به همراه تعدادی از معاونان و نزدیکانش بررسی کرده است.»

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در تلاش برای تاثیر مستمر پس از ترک کاخ سفید به همراه معاونانش موضوع تاسیس یک حزب سیاسی جدید را بررسی کرده است.

به گزارش وال استریت ژورنال، این روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت: «ترامپ فکر تاسیس حزبی به نام وطن‌پرستان‌ را به همراه تعدادی از معاونان و نزدیکانش بررسی کرده است.»

وال استریت ژورنال تاکید کرد که رابطه بین ترامپ و تعدادی از رهبران حزب جمهوری‌خواه و در صدر آن‌ها «میچ مک‌کانل»، رهبر اکثریت جمهوری‌خواهان مجلس سنا تیره شده است.

مک کانل روز گذشته -سه‌شنبه- گفت: «ترامپ باید به خاطر تحریک هوادارانش برای ورود به کاخ کنگره در تاریخ شش ژانویه سرزنش و توبیخ شود.»

کاخ سفید از اظهار‌نظر درباره خبر این روزنامه خودداری کرده است.