دونالد ترامپ و استورمی دنیلز و ادامه ی ماجرای سکس در سیاست + عکس و فیلم

نگام ؛ بین الملل _ یک هنرپیشه فیلمهای پورنو  ( آلانا اوانز ) در آمریکا می گوید دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گذشته یک بار او را به رابطه جنسی سه نفره دعوت کرده است. آلانا اوانز، بازیگر ۴۲ ساله فیلمهای پورنو در حالی این مطلب را در گفتگو با شبکه «ان بی سی» مطرح کرد که چند ماه گذشته گزارشی مبنی بر پرداخت حق السکوت از سوی وکیل رئیس جمهوری آمریکا به استفانی کلیفورد، یکی دیگر از هنرپیشه های فیلمهای پورنو منتشر شده بود.

 

حسن مقیمی

استفانی کلیفوردز معروف به استورمی دنیلز ترامپ را به نقض قرارداد سکوت – در رابطه با رابطه جنسی سال ۲۰۰۶ – متهم کرده و در ادامه مسیر حقوقی علیه رییس جمهور آمریکا مصمم است. حالا تیم حقوقی ترامپ این زن را به نقض آزادی بیان یک شهروند آمریکایی یعنی رییس جمهور متهم کرده و از قاضی فدرال این پرونده خواسته به نفع ترامپ حکم دهد.

وکیل ترامپ همچنین دنیلز را به سوءاستفاده از دعوای حقوقی با ترامپ و کسب شهرت متهم کرده است. گفتنی است عده‌ای معتقدند این پرونده احتمالاً به استیضاح رییس جمهور آمریکا منجر خواهد شد.

به گفته این هنرپیشه فیلمهای پورنو ( آلانا اوانز ) او در جریان تماس تلفنی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ هم مکالمه کوتاهی داشته است. بنا به ادعای وی دونالد ترامپ به وی گفته است: «بیا با ما باش! بیا خوش بگذرانیم و جشن بگیریم.»

آلانا اوانز تاکید می کند که دونالد ترامپ از نقش آفرینی او در فیلمهای پورنو آگاهی داشته است. رئیس جمهوری ایالات متحده پس از انتشار گزارشهایی مبنی بر پرداخت حق السکوت از طرف او به استفانی کلیفورد این مطلب را تکذیب کرده بود.

به گفته این هنرپیشه فیلمهای پورنو او در جریان تماس تلفنی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ هم مکالمه کوتاهی داشته است. بنا به ادعای وی دونالد ترامپ به وی گفته است: «بیا با ما باش! بیا خوش بگذرانیم و جشن بگیریم.»

آلانا اوانز تاکید می کند که دونالد ترامپ از نقش آفرینی او در فیلمهای پورنو آگاهی داشته است. رئیس جمهوری ایالات متحده پس از انتشار گزارشهایی مبنی بر پرداخت حق السکوت از طرف او به استفانی کلیفورد این مطلب را تکذیب کرده بود.

 

 

استورمی دنیلز (انگلیسی: Stormy Daniels؛ زاده ۱۷ مارس ۱۹۷۹) بازیگر پورنوگرافی اهل ایالات متحده آمریکا است. او عضو تالار مفاخر ای وی ان، تالار مفاخر ایکس آر سی او و تالار مفاخر نایت مووز است.

دنیلز از سن ۱۷ سالگی در یک کلوب در باتون‌روژ، لوئیزیانا رقص برهنه انجام می‌داد.

در روز ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ روزنامه وال‌استریت جورنال با انتشار خبری اذعان داشت یک بازیگر فیلم‌های بزرگسالان یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت گرفت تا دربارهٔ رابطه جنسی ادعایی با دونالد ترامپ چیزی نگوید.استورمی دنیلز در محافل خصوصی مدعی شده‌است که پس از دیدار با دونالد ترامپ در ماه ژانویه سال ۲۰۰۶ با او رابطه داشته‌است. این در حالی است که رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۰۵ با ملانیا، همسر سوم و کنونی اش ازدواج کرده بود.

نیویورک تایمز در همین باره می‌گوید استفانی کلیفورد (مشهور به استورمی دنیلز) در هفته‌های حساس پیش از برگزاری انتخابات می‌خواسته‌است که ادعای رابطه جنسی با آقای ترامپ را در برنامه تلویزیونی پرمخاطب صبح بخیر آمریکا و همچنین در وبسایت سلایت مطرح کند.

استفانی کلیفورد دومین زنی است که گفته می‌شود انتشار عمومی ادعای رابطه‌اش با آقای ترامپ به ترتیبی با پرداخت پول در آستانه انتخابات متوقف شده‌است.