دیدار مهم احمدی نژاد با ابراهیم رئیسی

شنیده‌ شده محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم اخیرا دیداری را با ابراهیم رئیسی داشته است.

ابراهیم رئیسی در این دیدار توصیه هایی به احمدی نژاد می کند که چندان مورد پسند او واقع نشده است.

ابراهیم رئیسی در این دیدار به احمدی نژاد گفته که صلاح نیست شما در انتخابات آتی ریاست جمهوری شرکت کنید، نظام قطعا اجازه تایید صلاحیت شما را نمی‌دهد و رد صلاحیت مجدد برای شما خوب نیست، بالاخره وجهه‌ای دارید در میان مردم که آسیب می‌بیند.

احمدی‌نژاد هم در ادامه جلسه می‌گوید ولی شما قطعا نامزد انتخابات ریاست جمهوری شوید، شما باید بیایید چون فرد قابلی برای نامزدی وجود ندارد.

ابراهیم رئیسی در جواب احمدی‌نژاد می‌گوید که فعلا درگیر سند تحول قوه قضاییه هستم، ولی فشار اطرافیان، تشکل های سیاسی و نخبگان جامعه برای ورود به عرصه انتخابات بسیار زیاد است.

علی رغم برخوردهای تند با باند احمدی نژاد و دستگیری و محکومیت برخی از اطرافیان و اعضای دولت وی در دوران ریاست صادق لاریجانی بر قوه قضائیه ، و حتی وعده دادن صادق لاریجانی به این نکته که محاکمه احمدی نژاد نزدیک است اما گویا ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه خوشایند احمدی نژاد بوده چرا که دیگر از احضار و محاکمه او خبری نیست و حتی پرونده زندان برخی از اطرافیان احمدی‌نژاد با اشاره مجتبی خامنه ای و مساعدت ابراهیم رئیسی در دوران جدید قوه قضاییه حل و فصل شده است.

به نظر می رسد اتفاقاتی در پشت پرده در حال شکل گیری است، ممکن است در زمان انتخابات شاهد سوپرایزها و ائتلاف هایی غیر قابل پیش بینی باشیم.

درصورت صحت این دیدار و دیدار مجبتی خامنه ای با احمدی نژآد که قبلا در نگام آن را منتشر کرد ، علاوه بر هم پیمانی احمدی نژاد و مجتبی خامنه ای ، بایستی ابراهیم رئیسی را ضلع سوم این هم پیمانی بدانیم.

✍️ دیدگاه شما 🙏