رئیسی خطاب به زاکانی : من ۴ سمت برای شما در دولت در نظر داشتم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

چندی پیش دیداری ما بین رئیسی و زاکانی برگزار شده و رئیسی در این دیدار تقدیر ویژه ای از زاکانی داشته است. رئیسی در این دیدار ضمن تشکر مجدد از زاکانی اعلام می کند که در دیدار ایشان با رهبری از زاکانی ذکر خیر ویژه ای داشته است.

رئیسی اعلام می کند که من به رهبری گفتم که کار جناب زاکانی یک از خود گذشتگی ویژه بود و شاید کس دیگری جای ایشان بود چنین کاری را نمی کرد در همین راستا رئیسی به زاکانی می گوید که من برای شما ۴ سمت در دولت در نظر داشتم : معاون اولی، رئیس دفتر ریاست جمهوری، وزارت رفاه و وزارت بهداشت اما اکنون شنیده ام که بحث شهرداری شما جدی شده است.

رئیسی در ادامه با ارائه ادله و استدلال هایی به زاکانی این توصیه را می کند که اگر شما به شهرداری بروید خیلی وضعیت بهتری شکل می گیرد. رئیسی می گوید که ما بین وی و قالیباف هماهنگی های لازم وجود دارد و اگر شما هم به شهرداری بروید می توانیم مشکلات کشور را تا حدود زیادی با این همکاری حل و فصل کنیم.

زاکانی نیز ضمن تاکید و تایید بر استدلال های رئیسی عنوان می کند از نظر وی مشکلات شهر تهران جدی است و برای همین مسئله است که تصمیم به حضور در شهرداری را گرفته است و بخشی از این مشکلات برعهده دولت است و ما می توانیم در هماهنگی با دولت شما باری را برداشته و به فضای شهری تهران نیز کمک کنیم.