رئیسی چرا حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران در یک نشست خبری نیست؟

شنیده ها

طی روزهای گذشته بسیاری از کاربران و اصحاب رسانه در شبکه‌های اجتماعی از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درخواست کرده بودند تا با شرکت در یک نشست خبری در برابر سئوالات آن‌ها پاسخگو باشد.

درخواستی که تا این لحظه مورد اجابت او قرار نگرفت و حتی اعضای ستادش حاضر نشدند مقدمات حضور آقای رئیسی را در شبکه اجتماعی «کلاب هاووس» فراهم آورند.

او روز گذشته و در مناظره دوم مدعی شد که حاضر است با مسئولان دولتی و یا نامزدهای نزدیک به دولت به میان مردم برود تا مشخص شود چه کسی نزد مردم محبوب است.

رئیسی در مناظره اول هم مدعی شد؛ داشتن دو میلیون فالوئر او در اینستاگرام هم گواه محبوبیت او در بین مردم است.

کانال اطلاع رسانی «قرارگاه سایبری عمار» یکی از ارگان های رسانه ای نزدیک به سیدابراهیم رئیسی در پاسخ به انتقاد برخی کاربران نسبت به حاضرنشدن رئیسی در شبکه «کلاب هاوس» می نویسد: می‌گویند ‎رئیسی بیاید در کلاب‌هاوس به سؤالات مردم پاسخ دهد! کدام مردم؟ رئیسی با وجود آنکه رئیس‌جمهور نیست، هر روز میان مردم است، مستقیم با آن‌ها حرف می‌زند و مشکلات‌شان را مرتفع می‌سازد. کلاب‌هاوس را بگذارید برای چهره‌هایی که جرات حضور بین مردم را ندارند!

توجیه عجیب در برابر کسانی که حداقل انتظارشان از گزینه قطعی ریاست بر قوه مجریه، پاسخگویی او در یک نشست خبری است.

به نظر می رسد ترس قرار گرفتن رئیسی در برابر سوال های چالشی و اساسی مانند داشتن یا نداشتن مدرک تحصیلی دیپلم و نیز عدم رعایت پرتکل های بهداشتی در تجمع اهواز و هم چنین افشاگری خبرنگاران از منابع مالی ستادهای رئیسی و تبلیغات سرسام آور او در سراسر کشور و علاوه بر آن تخلف هایی چون توزیع اقلام حمایتی برای جلب آرای نقاط محروم کشور و موارد بسیار دیگری از دست از جمله عوامل عدم پذیرش نشست خبری توسط رئیسی بوده است.