روایت عجیب فقط یکی از دادگاه‌های جنجالی و مشهور قاضی منصوری : قرارمان این نبود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ غلامرضا منصوری که متهم نهم پرونده اکبر طبری معاون قوه قضاییه بود، یکی از حلقه های زنجیر به هم تنیدهٔ فساد حاکمیت ایران و برگ دیگری از رسوایی‌های بی‌پایان باندهای مافیایی حاکم است.

غلامرضا منصوری که به مدت ۳۰سال در مقام بازپرس و قاضی در دستگاه به صدور حکم  اشتغال داشت و به عنوان یکی از قضات امین حلقه گرداننده حاکمیت برگزیده شده بود ، یکی از پرونده هایی را که مورد بررسی کرد حکم اعدام سعیدحنایی قاتل زنجیره ای ۱۶ زن و معروف به قاتل عنکبوتی در سال ۸۱ بود.

گفته میشود که زمان اجرای حکم سعید حنایی در حالیکه مامور اجرای حکم، طناب دار را بر گردن سعید حنایی می‌انداخت، او خطاب به غلامرضا منصوری، فریاد می‌زده: “قرارمان این نبود”!!

حنایی با داشتن کارت بسیج و کارت امر به معروف و نهی از منکر ۱۶ زن جوان را به فجیع‌ترین شکل به قتل رساند و به ۱۳تن آنان قبل از جنایت تجاوز کرده بود.

مشخص نیست که قرار قاضی منصوری و جریان های بالاتر حاکمیت با این جانی آدمکش چه بوده که نقض قرارداد کرده و او را اعدام کرده اند.

حالا قاضی همان پرونده که متهم به دریافت رشوه ۵۰۰ هزار یورویی بود از کشور گریخته و طی برنامه ریزی همان افراد بالا دست کشته شده است.