روسیه: ایران و آمریکا «در آستانه جنگ‌» قرار گرفته‌اند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که «ایران و آمریکا در آستانه جنگ»‌ قرار گرفته‌اند. او این گفته را در واکنش به گزارش نیویورک تایمز گفت که صبح جمعه نوشت، دونالد ترامپ ابتدا دستور حمله هوایی و موشکی به اهدافی در ایران را داده اما پیش از شلیک موشک‌ها، جلوی آن را گرفته است.

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که «ایران و آمریکا در آستانه جنگ»‌ قرار گرفته‌اند. او این گفته را در واکنش به گزارش نیویورک تایمز گفت که صبح جمعه نوشت، دونالد ترامپ ابتدا دستور حمله هوایی و موشکی به اهدافی در ایران را داده اما پیش از شلیک موشک‌ها، جلوی آن را گرفته است.

به گزارش «انتخاب»، او گفت «عدم توانایی آمریکا برای تصمیم‌گیری بانی افزایش تنش با ایران شده است».

ریابکوف همچنین از آمریکا خواست تا به «عواقب احتمالی درگیری با ایران بیاندیشید».

1 دیدگاه برای «روسیه: ایران و آمریکا «در آستانه جنگ‌» قرار گرفته‌اند»

 • تیر ۱, ۱۳۹۸ در t ۳:۵۶ ق٫ظ
  Permalink

  If it was Putin, Mullahs, Ortega, Castro, or Maduru, they would hit with nuclear bomb
  جایزه پوتین از طرف ریابکوف برای امریکا ستیزی:
  اینجا مشت گوادلوپیها ، مارکسیست های سلطنت طلب نما ، حزب توده ، فدایی سیاه کل ، ملی مذهبی پشیمانیست روسی باز می شود .
  جواب همه سوالها اینجا است . ملاهای روسی جنگ نیابتی از طرف روسیه را به عهده گرفته اند . پوتین در زدن بهپاد و کشتی نفت کش و بستن موقت تنگه به ملاها کمک میکند . در ازای ان ، به انها کمک میکند کمی دلار برای ادامه خیره سری در لبنان و سوریه و یمن و عراق و افغانستان با پول شویی از طریق روسیه و کلوپ فاشیست های پوتینیست به دست اورند . پرزیدنت ترامپ تا کنون ثابت کرده بر خلاف ملاها ، دانیل ارتگا ، پوتین ، اسد ، مادورو ، کیم کره ای ، … که مثل نقل و نبات برای حفظ نظام روسی خودشان ادم میکشند ، به جان انسانها ( حتی سپاهیان ) اهمیت می دهد . تصور کنید اگر به جای امریکا ، ملاها یا پوتین چنین قدرتی داشتند و این حادثه کثیف و تحریک امیزی که بدون هیچ مسؤلیت شناسی از طرف روسیه و دست نشاندگان ان در ایران به اجرا در امد ، توسط یک کشور دیگری ، مثل اوکراین ، یا ترکیه ، یا اسرائیل ، … علیه روسیه انجام می شد ، ایا پوتین الآن با بمب اتم تمام ان کشور را نابود نکرده بود ؟ حتما میکرد . ملاها هم میکردند ، ارتگا و کاسترو هم میکردند . انچه در ایران می گذرد یک توطئه تاریخی بزرگ روسی دیگری است مثل اشغال سفارت امریکا. هدف توطئه تصاحب کامل ایران بدون آخوند روسی و مستقیم توسط یک تره کی ، قذافی ، اسد ، … است . روسیه خواهان جنگ ملاها با ترامپ و سقوط انها است تا به بهانه امنیت مرزهای خودش با یک کودتا ایران را اشغال کند مثل افغانستان . اینکه ابراهام پرواند ( مارکسیست روسی و عضو حزب توده که کارش تحریف تاریخ به نفع روس های نوین ( بختیاریست ، گوادلوپ ، سیاه کلیست سلطنت طلب نما) ا ست بیهوده نمی گوید که امریکا خواهان نابودی ایران است ! این ادعای مضحک که هیچ پشتوانه تاریخی ندارد ، و فقط از سر امریکا ستیزی و روس محوری هشت دهه فراماسونری مارکسیست های روسی، مارکسیست های اسلامی روسی، و پوتینیست ها ) می آید . پوتین ، پرواند ،حزب توده ایران و عوامل نقابدار و دنباله های سیاه کلیست انها در غرب رژیم ملاها را هر روز بیش از گذشته به سمت جنگ وامریکا ستیزی و دشمنی بی دلیل با اسرائیل و لیبرال دموکراسی و ناتو و فرهنگ پیشرفته غرب سوق داده اند . امروز هم ملاهای ابله را دارند پرت میکنند تا مزدورانی بهتر برای روسیه د رایران سرکار بیاورند.
  این بازی د رافغانستان ( ظاهر شاه ، داوود ، تره کی ) مو به مو پیاده شده . امیر احمدی از همین طرح سخن می گوید . ایران اینترنشنال با خبر نگاران لهجه کردی ( دم پوتین به عربستان) ، ایران فردا با حضور گسترده ماموران رژیم با ماسک اپوزیسیون، ایران اینترنشنال با تحلیل گران مارکسیست امده از کانادا و بی بی سی ( صبا ، عزیزی)، ایران پرس نیوز ، عصر نو( گروگانگیر های سیاه کلیست ولیعهد :میرزادگی ،علامه زاده) ، کیهان لندن ، رادیو زمانه ، اخبار روز ، ایران گلوبال ( تروریست های سیاه کلیست سردبیر شده : بقراط و نیکفر تابان و توکلی) ، … به همراه مارکسیست های روسی و اسلامی روسی در داخل ( کیهان شریعتمداری ، عبدی ، تاج زاده ، پیمان ، زر افشان ، دولت ابادی ، رئیس دانا ، عمویی …) مجریان اصلی این طرح روسی رو در رویی منتهی به نابودی هستند . مزدوران روسیه در رژیم هم کارگزاری می کنند ، مثل روحانی که به پوتین ثابت کرد بهتر از رئیسی می تواند منافع روسیه را تامین کند و کرد .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.