روسیه دست پنهان و پیدای اسرائیل

راه سبز امید

دست خیانت روس ها بر علیه ملت ایران یک بار دیگر آشکار شده است. شرکت نفت روسیه همگام با تحریم های آمریکا از ایران خارج شد و هم زمان روس ها خواهان خروج ایرانی ها از سوریه و اجرای شروط آمریکا برای تداوم برجام شده اند.
خیانت روس ها از اول هم بر اهل بصیرت آشکار بود اما مدعیان متوهم بصیرت روسیه را متحد استراتژیک خود در محور مقاومت در برابر امریکا و اسراییل می پنداشتند و فریب مجیزگوئی های پوتین را خورده بودند.
روس ها همیشه خیانت کرده و از پشت به ما خنجر زده اند. این رویه آن ها فقط نسبت به ما نبوده آنه ا حتی نسبت به متحدین قدیمی خود هم چنین بوده اند. بزرگترین خیانت و جنایت روس ها در حق ملت سوریه انجام شده است. سوریه در طی چندین دهه متحد استراتژیک روسیه بوده و ملت سوریه تاوان آن را با تحمل نظامی خشن و پلیسی در طی ۵ دهه پرداخته و هنگامی که این ملت خواستند سرنوشت شان را تغییر دهند روس ها آن ها را به بدترین شکلی سرکوب و نابود کرده و سرزمین شان را به کمک حاکمان ایران و داعش شخم زده و به سرزمینی سوخته تبدیل کردند. در حالی که آن ها می توانستند رژیم کودتایی اسد را به راحتی و با جایگزینی یک حکومت کودتایی و دست نشانده دیگر از میان بردارند و غائله سوریه را ختم به خیر کنند. اما این کار را نکردند. چرا؟
چون روسیه قبل از آن که متحد سوریه یا هر کشور دیگری در خاورمیانه باشد متحد اسراییل است و سیاست اسرائیل تبدیل خاورمیانه به سرزمینی سوخته و بدون سکنه برای تسلط بر منابع اآب و انرژی آن و اسکان یهودیان جهان در آن و تحقق رویای اسراییل از نیل تا فرات در آن است.
روسیه در راستای خدمت به استراتژی سلطه طلبانه اسرائیل به همه متحدین خود در خاورمیانه خیانت کرده هم به مصر هم به سوریه هم به عراق هم به لیبی هم به یمن و هم به ایران. با جنگ سوریه در واقع هم سوریه مطابق خواست اسراییلی ها به سرزمین سوخته تبدیل شد و هم اقتصاد ایران نابود شد. سوریه در واقع باتلاقی بود که روس ها به خواست اسراییلی ها پای ایران را به آن کشاندند‌ تا ایران را به لحاظ اقتصادی دچار فروپاشی کنند.
اسراییل دو دست دارد یکی آمریکا که دست آشکار آن است و دیگری روسیه که دست پنهان اسراییل در سرزمین های عربی و اسلامی است‌.
روسیه دشمنی در لباس دوست است. روسیه هشت سال از صدام حمایت کرد و یک موشک به ایران نداد . روسیه ۲۰ سال ایران را در گرداب اتمی گیر انداخت تا به برجام رسید. بعد با دادن چهارتا موشک به ایران و گذاشتن هندوانه زیر بغل رهبر ایران او را تشویق به تحریک آمریکا برای خروج از برجام کرد. روس ها هشت سال پای ایران را در گرداب سوریه به دام انداختند و اقتصاد ما را نابود کردند و حالا به کمک اسرائیل می خواهند ایران را با لگد از آن جا بیرون کنند و به ایران توصیه می کنند که شروط آمریکا را بپذیرد.
روس ها همیشه از پشت به ما خنجر زده اند چه پیش از انقلاب روسیه و چه بعد از آن. چه آن موقع که افغانستان و قفقاز و آسیای میانه را از قلمرو ایران جدا ‌کردند و برای تقسیم ایران با انگلیسی ها توافق کردند و چه آن موقع که بعد از انقلاب اکتبر می خواستند خراسان و گیلان و آذربایجان و کردستان را از ایران جدا کنند و نتوانستند. و چه آن موقع که امتیاز نفت شمال را از مصدق طلب کردند و چون او زیر بار آن خیانت نرفت روس ها با آمریکایی ها و انگلیسی ها برای کودتا بر علیه او و بازگرداندن شاه توافق کردند.
روسیه اگرچه همیشه دوست اسراییل و دست پنهان آن در منطقه خاورمیانه بوده اما این روزها دیگر دست پنهان خود را آشکار کرده زیرا می خواهد سهم خود را از خاورمیانه جدید بگیرد. در نقشه جدید خاورمیانه ایران قرار است گوشت قربانی شود. البته تنها ایران نیست این نقشه برای ترکیه و عراق و سوریه هم هست.
نقشه قدیم روس ها برای تقسیم ایران به دو حوزه نفود مطابق قرارداد ۱۹۰۷ بین روس و انگلیس هنوز موجود است که با انقلاب روسیه بر زمین ماند. اما آن نقشه امروز دیگر کاربرد ندارد چون در آن زمان هنوز منابع نفت و انرژی در خاورمیانه کشف نشده بود و تقسیمات جدید باید با توجه به این موضوع انجام شود.
در طی چند روز گذشته کنفرانس تجزیه طلبان ایران در خارج از کشور با حمایت شاهزاده رضا پهلوی برگزار گردید که در آن قرار است ایران مثل گوشت قربانی تقسیم و به ایرانستان تبدیل شود. شاه روزی که می خواست ایران را ترک کند پیش بینی کرد که در غیاب او ایران ایرانستان شود اما شاید هیچگاه به مخیله اش خطور نمی کرد که روزی فرزندش مجری این طرح خائنانه باشد.

نگام ، ناگفته های ایران ما