رونمایی از پوستر سریال «کاشوخین»

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ کیوان محسنی سریال بومی «کاشوخین» را با حضور بازیگران داخلی و خارجی و با یک گروه بین المللی ساخته است.

 به گزارش ایلنا،«کاشوخین» نام این سریال است که یک تریلر/اکشن ایرانی است و در چشم اندازی بومی و اگزوتیک تلاش یک خرده تبهکار شهرستانی را برای گرفتن انتقام خون رفیقانش نشان می‌دهد. او تک و تنها مسیری طولانی، شامل پنج خان، را طی می‌کند و پس از تعقیب و گریز، تیراندازی، تصادف و دردسرهای فراوان به نقطه‌ای برای گرفتن انتقام می‌رسد.

بازیگران اصلی این پروژه عبارتند ازصالح شهبازی و علی گراشی که در کنار مرتضی خانجانی، سروش شاکر، فاضل فروتن، علی اکبر طاهریان، مجید راستی، علی کمیلی و… به ایفای نقش می‌پردازند.

نام این سریال از یک ترکیب دو اسمی به زبان محلی گراشی و به معنای درگیری بین دو نفراست که احیاناً به کشتن و خونریزی منجر می‌شود برگرفته شده و کیوان محسنی که اصالتاً اهل گراش است این نام را با هدف تناسب محتوایی و محلی بین عناصر فیلمنامه انتخاب کرده است.

همچنین یکی از بازیگران این سریال والریا سوتک (Valeriya Tsvietok) نام دارد که بانوی شایسته کشور مولداوی در سال ۲۰۱۶ و نماینده همان کشور در MISS ASIA است. او تاکنون در ده‌ها فیلم کوتاه، تئاتر و تیزر تبلیغاتی بازی کرده است

قرار است این سریال از چهارم فروردین و در ۱۱ اپیزود  به صورت هفتگی از طریق رسانه اینترنتی فیلیمو منتشر شود. همچنین علاوه بر سرمایه گذاری فیلیمو، شرکت کریتیو زون (creative zone) وظیفه آماده سازی مراحل تولید در کشور امارات را بر عهده داشته است.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از: تهیه کنندگان: پویان صدقی و محمد تیموری، کارگردان: کیوان محسنی، سرمایه گذار: رسانه اینترنتی فیلیمو، نویسنده: عطا مجابی، گروه نویسندگان: امید وحیدی، تارا رصافی، فرزانه قائمی زاده، با تشکر از: متین ایزدی، مدیر فیلمبرداری: احسان فرنام، صدابردار: ساسان کاوه، موسیقی: بامداد افشار، تدوین: عماد خدابخش، دستیار تدوین: علیرضا یاوری، صداگذاری و طراحی صدا: رامین ابوالصدق، تصحیح رنگ و جلوه‌های ویژه: علیرضا قادری، تهیه کننده اجرایی کشور امارات متحده عربی: سعید روانبخش، عکاس: عدنان دلخسته، دستیار تهیه: جواد رادمرد، طراح پوستر: کیوان محسنی