ریاست عارف زمینه رابرای احمدی‌نژادها فراهم می‌کند

به گزارش نگام به نقل از خبر آنلاین غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس اخیرا اظهار داشته : ریاست عارف زمینه رابرای احمدی‌نژادها فراهم می‌کند.
بخش های دیگری از سخنان وی در ادامه می آید :
فراکسیون امیدی‌ها شعاری می‌دهند و همین شعار را بهانه کرده و نتیجه اشتباهی می‌گیرند. آنها می‌گویند مردم خواستار تغییر هستند که حرف درستی است و نتیجه می‌گیرند که برای این تغییر باید عارف رئیس شود که نتیجه درستی نیست.

من اگر بخواهم به اصلاح‌طلب‌ها مشاوره سیاسی بدهم،‌ می‌گویم به صلاح نیست که دکتر عارف بر کرسی ریاست بنشیند. به این دلیل که اکنون برگ برنده و بسیار خوبی در دست اصلاح‌طلب‌ها وجود دارد. یعنی کسانی که جامعه روشنفکری آنها را هدایت می‌کند و این برگ برنده نتایج انتخابات ۹۲ و ۹۴ است.

حال فرض کنید آقای عارف و تیم برنده در هیات رئیسه بنشیند و این تیم نتواند تا انتخابات ۹۶ نتیجه مطلوبی که مردم به دنبال آن هستند را به دست بیاورد که قطعا هم نمی‌تواند، چه اتفاقی می‌افتد؟ در انتخابات ۹۶ نتیجه عکس می‌گیریم.

‌از سر دلسوزی به اصلاح طلب‌ها می‌گویم که نمی‌توانند به نتیجه ای که مردم تشنه آن هستند، برسند بنابراین مردم دلزده شده و ما در انتخابات ۹۶ متضرر می‌شویم و چه بسا احمدی نژادها فرصت بیشتری پیدا کنند.

اگر می‌خواهیم در انتخابات ۹۶ نتیجه بگیریم، اجازه بدهیم ابتدا آقای لاریجانی مسند کار را داشته باشد و کمک کنیم آقای عارف و تیمش در اجرای برنامه‌ها و تغییراتی که مردم به دنبال آن هستند تا ۹۶ به نتیجه ای برسند.

عقل حکم می‌کند اصلاح طلب‌ها در دو سال آخر و بعد از پیروزی سال ۹۶ در فکر کرسی ریاست باشند.

یکی از بزرگان کشور گفت ما به دنبال باران بودیم،‌ سیل آمد. چرا عده ای به دنبال این هستند که این سیل را به سونامی‌ تبدیل کنند؟ باید جلوی احساسات را گرفت و از ذوق زدگی بیش از حد جلوگیری کرد. چرا اینکه توانستیم افرادی را جذب کرده و دست تیم پایداری را خالی کنیم،‌ را یک پیروزی نمی‌دانیم؟

من به آقای لاریجانی گفتم که هیچ وقت پایداری‌ها به شما رای نمی‌دهند. حتی اگر پیمان ببندند هم به لاریجانی رای نمی‌دهند اما به آقای لاریجانی حق بدهید که سعی کند آرای همه را جذب کند.

اطرافیان آقای عارف در حال ایجاد فضایی هستند که این فضا مانع از تعامل لاریجانی و عارف می‌شوند اما اگر دلمان برای مجلس می‌سوزد و دلمان برای نتیجه ای که به دست آمده می‌سوزد،‌ بهتر است این تعامل شکل بگیرد