ساختمان قدیمی بانک ملی شیراز موزه می‌شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگاماستاندار فارس از نظر موافق مدیرعامل بانک ملی برای الحاق ساختمان قدیمی این بانک به مجموعه زندیه در شهر شیراز خبر داد.

به‌گزارش ایلنا، عنایت‌الله رحیمی (​استاندار فارس) در دیدار با رئیس شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، اظهار کرد: منطقه ویژه گردشگری سلامت شیراز از مباحث مطرح‌شده در دیدار استاندار فارس و مرتضی بانک بود که مقرر شد در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد و در تصویب طرح جامع این منطقه نیز تسریع لازم انجام شود.

استاندار فارس ادامه داد: الحاق فرودگاه به منطقه ویژه اقتصادی لامرد، توسعه فعالیت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی شیراز و جهرم و رفع مشکلات آن‌ها، تشویق سرمایه‌گذاران برای ورود به منطقه ویژه به‌منظور توسعه فعالیت‌های سرمایه‌گذاری استان از دیگر موضوعاتی بود که در این دیدار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

استاندار فارس همچنین در دیدار با محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک ملی ایران بیان کرد: بانک ملی قدیمی شیراز در کنار ارگ کریم‌خانی است و برای پیوستن این بنا به مجموعه زندیه باید اقدامات لازم به سرعت انجام شود.

استاندار فارس همچنین پیشنهاد تبدیل ساختمان قدیمی بانک ملی شیراز به موزه را مطرح کرد که مورد استقبال مدیرعامل این بانک قرار گرفت.