ساخت مشاور تقلبی برای مهدی کروبی توسط نهادهای امنیتی

به گزارش سایت اعتماد ملی در حالی که چند روز پس از انتشار گفت‌و‌گوها و مطالب شخصی به نام داریوش سجادی در روزنامه کیهان، تحت عنوان مشاور سابق کروبی، از سوی شخص سجادی اعلام شد که هرگز مشاور کروبی نبوده است، روز گذشته خبرگزاری تسنیم اقدام به انتشار گفت‌و‌گویی تفصیلی با این فرد با همان عنوان جعلی مشاور سابق کروبی کرده است.

داریوش سجادی که تا چند ماه پیش در امریکا اقامت داشت و یک شبکه ماهواره‌ای را مدیریت می‌کرد، پس از بازگشت به ایران، گفت‌و‌گوهایی با روزنامه کیهان و رسانه‌های امنیتی داشته است.

خبرگزاری تسنیم در حالی از عنوان تقلبی مشاور کروبی برای این فرد استفاده کرده که بررسی‌های خبرنگار اعتماد ملی نشان می‌دهد، مهدی کروبی هرگز مشاوری با این نام نداشته است.

کذابی تسنیم در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این نیز مشاورت مهدی کروبی، حتی از سوی خود سجادی تکذیب شده بود، اما تسنیم اصرار دارد از عنوانی مجعول و تقلبی برای چنین افرادی استفاده کند تا از این طریق سخنان عجیب این افراد را مورد پذیرش جلوه دهد.

داریوش سجادی، نامی غریبه که مدتی است برای رسانه‌های امنیتی چهره‌ای اصلاح‌طلب معرفی می‌شود، در بخشی از گفت‌و‌گویش با تسنیم گفته است: «هزینه‌ای که جنبش سبز به مملکت وارد کرد از جنگ بیشتر بود و من معتقدم اگر اغتشاشگران در سال ۸۸ پیروز می‌شدند داعش الآن در تهران بود.»!