سال جهش تولید ، کار دست امیرنوری داد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ امیرنوری بازیگرطنزپرداز کشورمان بخاطر شوخی با قورباغه جهنده تولید و سال جهش تولید به دردسر افتاده است و توسط نیروهای امنیتی بازداشت گردیده است .

محمد ارسلانی

یک طلبه که خود را «طلبه‌ی جهادی» می‌خواند در اینستاگرام امیر نوری بازیگر را به خاطر شوخی با «نام سال» تهدید جانی کرده است.

 محمدحسین اسدی با استوری کردن یکی از پست‌های امیر نوری نوشته است:

«بسم الله قاصم الجبارین [به نام خداوندی که درهم شکننده سرکشان است]. این آقا از الان ۲۴ ساعت فرصت داره بگه غلط کردم. نواب صفوی هنوز زنده است …»

نواب صفوی بنیانگذار گروه فدائیان اسلام بود که در زمان شاه در ترور چند نفر از شخصیت‌ها و مسوولان از جمله احمد کسروی، عبدالحسین هژیر، علی رزم‌‏آرا و حسین علاء دست داشت. آن ترورها از سوی فدائیان اسلام و هوادارنش به «اعدام انقلابی» مشهور بود.

محمدحسین اسدی در استوری دیگری با دو هشتگ #جانم_فدای_رهبر و #نواب_صفوی_راهت_ادامه_دارد، نوشت: «بسم رب الحسین علیه السلام. در پی توهین دیروز سلبریتی خائن به رهبری معظم انقلاب اسلامی، با پیگیری نیروهای انقلابی و فدائیان امام خامنه‌ای، اخبار خوبی از ورود دادستان کل کشور به این مسئله‌ی مهم به گوشمان رسیده است. به ملت مومن و غیرتمند که قلبشان در پی توهین این سلبریدی بی شخصیت جریحه‌دار شده است اطمینان می‌دهیم که با تمام توان پیگیر این موضوع هستیم و یک قدم کوتاه نخواهیم آمد و هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا دیگر کسی جرات توهین و جسارت به مقدسات و شخصیت‌های برجسته‌ی دینی را به خود ندهد … والسلام علی عباد الله الصالحین. الهم الجعل عواقب امورنا خیرا».

امیرنوری بازیگر مردمی که طی ویدئویی شعار امسال جهش تولید خامنه ای را به سخره گرفته بود امروز توسط پلیس امنیت بازداشت و روانه زندان شد.
طبق گزارش دوستان امیر نوری، این بازیگر مردمی امروز بە پلیس امنیت احضار و با توجە بە مخالفت قاضی با قرار وثیقه ١٠٠ میلیون تومان، برای بازداشت بە زندان تھران بزرگ (فشافویە) منتقل شد. لازم به ذکر است که این ویدئو باعث عصبانیت شدید اوباش ولایتمدار شده است.

3 thoughts on “سال جهش تولید ، کار دست امیرنوری داد

  • کاش مردم از خواب ۱۴۰۰ ساله بیدار بشن. جهش تولید یعنی افزایش اعدام و سرکوب اعتراضات. یعنی جهش در تولید سلاح برای بشاراسد و حزب الشیطان و حوثی ها.

  • ای ایرانی بز دل ترسو بلند شو امروز امیر نوری فردا من پس فردا تو مرگ پویا بختیاری هزاران هزار بار شرف داره با مرگ با کرونا

  • ایرانی جهش تولید طناب دار برای دار زدن ملاها و مزدورانشان

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.