ستاد انتخاباتی علی لاریجانی تشکیل شد / بهره برداری تبلیغاتی از مراجع تقلید

شنیده ها

پس از اعلام خبر قطعی کاندیداتوری علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم، ستادهای انتخاباتی او با محوریت تاجگردون و باهنر تشکیل شد.

بخشی از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان سه دوره گذشته مجلس و همچنین تمامی اعضای فراکسیون رهروان مجلس نهم و مستقلین مجلس دهم در ستاد انتخاباتی علی لاریجانی حضور دارند.

علی لاریجانی که خود فرزند یکی از مراجع تقلید گذشته است ، در تماس تلفنی با تعدادی از مراجع تقلید از جمله آیات صافی گلپایگانی، جوادی آملی، سبحانی ،مظاهری، نوری همدانی و همچنین سید جواد شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی ضمن تبریک عید سعید فطر در خصوص آمادگی خود برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری با آن ها گفتگو کرد.

آیت الله صافی گلپایگانی ضمن توصیه به در نظر گرفتن رضای الهی در امور، برای توفیق آقای لاریجانی در خدمت به مردم دعا و طلب خیر کرد.

همچنین آیات جوادی آملی، مظاهری سبحانی و نوری همدانی ضمن تاکید بر نیاز کشور به فکر و شخصیت وی، برای توفیق او دعا کردند.

نماینده آیت الله سیستانی نیز ضمن تبریک عید فطر اظهار داشتند «ما همیشه دعاگوی حضرت عالی بودیم و برای خدمت به مردم برای شما آرزوی موفقیت داریم».

تحلیلگران معتقدند حضور ظریف تنها مانع نامزدی لاریجانی بود که طی یک برنامه طراحی‌شده با انتشار فایل صوتی، عملا از گردونه رقابت حذف شد.