سردار آبرومند نزدیک ترین گزینه به صندلی بهشت

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – شنیده ها

بعد از برخی رایزنی ها جمال الدین آبرومند جدی‌ترین گزینه‌ی شهرداری تهران شده است.

سردار جمال الدین آبرومند گزینه‌ی میانه‌ای است که علی رغم رای پایین در رای‌گیری غیررسمی منتخبان شورای شهر تهران، حالا احتمال انتخاب او از سایر گزینه‌ها بیشتر است.

مهرداد بذرپاش در جلسه‌ی رای‌گیری منتخبان رای اول را آورد، اما پس از این که احتمال انتخاب نهایی او کم شده، حالا نام او برای وزارت‌خانه‌های صمت و ورزش مطرح است.

مازیار حسینی هم که گزینه‌ی مورد توجه محمدباقر قالیباف محسوب می‌شود و با وجود شانس بالا، همچنان حضورش به عنوان شهردار با ابهام روبروست.

جمال الدین آبرومند که حالا جدی شده است مورد حمایت جناحی دیگر خارج از شورا و شهرداری تهران است اما پیش‌بینی می‌شود که با حمایت جریان قالیباف و پرویز سروری در شورای شهر، رای نهایی قابل توجهی داشته باشد.

در حال حاضر جریان حامی قالیباف در شورای شهر حدود ۸ – ۹ رای و پرویز سروری و حامیانش نیز حدود ۴ تا ۵ رای دارند.

لازم به ذکر است که نام آبرومند در ماجرای دستکاری جداول و ارقام بودجه سال ۱۴۰۰ بازهم بر سر زبان ها افتاد، ، آبرومند دستیار ریاست مجلس در امور آبادانی و پیشرفت و الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق عضو تیمی بودندکه بدون اطلاع نمایندگان در بودجه دست بردند تغییرات صدها میلیارد تومانی را در ردیف های بودجه ۱۴۰۰ اعمال کردند.

سردار جمال الدین آبرومند از متهمان پرونده هلدینگ یاس ود ستیار حوزه خدمت و پیشرفت رئیس مجلس از جمله گزینه های جدی حلقه یاران قالیباف است که به صورت ویژه ای برای دست یابی به کرسی شهرداری تهران به شورای ششم شهر تهران تحمیل شده و رایزنی ها برای حضور او در مقام بیست و دومین شهردار تهران به صورت فشرده در دستور کار نزدیکان قالیباف قرار دارد.