سردار آزمون، مهمان مشهورترین سرآشپز دنیا

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ سردار آزمون به رستوران دبی نصرت مشهورترین سرآشپز دنیا رفت.


سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در اردوی تیم زنیت که در امارات بسر می برد، مهمان ویژه نصرت گوکچه یکی از سرآشپزان معروف اهل ترکیه شد.


نصرت به لطف شبکه‌های اجتماعی مثل یوتیوب و اینستاگرام امروزه تبدیل به یکی از معروف‌ترین آشپزهای جهان و از اینفلوئنسرهای موفق این شبکه های اجتماعی و صاحب برند رستوران‌های زنجیره ای نصرت شده است.


برای اولین بار، مجموعه رستوران های نصرت در استانبول ترکیه متولد شدند. در حال حاضر مجموعه رستوران های نصرت در ۸ کشور دنیا شعبه دارد و یکی از معروف ترین رستوران های جهان محسوب می شود. با این که منوی این رستوران از غذاهای مختلفی تشکیل شده اما بیشتر شهرت رستوران نصرت به خاطر سبک طبخ و سرو استیک های این رستوران است. معروف ترین شعب این رستوران در شهر استانبول قرار دارد.


سردار آزمون همچنین در بازی دوستانه تیم زنیت در برابر شاختار بلاروس به میدان رفت. در این بازی دوستانه زنیت با دو گل به برتری رسید و طبیعی است همواره سردار آزمون یکی از گلزنان بازی زنیت باشد.


او در این دیدار زننده گل دوم تیمش بود. اما حضور سردار آزمون در اردوی زمستانی تیم زنیت نشان می دهد بر خلاف اخباری که همیشه وجود داشته سردار آزمون برنامه ای برای جدایی از زنیت ندارد و در نیم فصل دوم هم در لیگ برتر روسیه و برای زنیت بازی خواهد کرد.

سردار آزمون یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد. با توجه به روابط نزدیک سردار آزمون و باشگاه زنیت این قرارداد قابل تمدید است و از سویی زنیت اگر قصد فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را داشته باشد می تواند ابتدای فصل آتی این کار را انجام دهد به این خاطر که یک فصل دیگر با سردار آزمون قرارداد دارد.


سردار آزمون در فصول اخیر یکی از بهترین بازیکنان خارجی لیگ برتر روسیه بوده؛ او در فصل جاری هم شانس زیادی دارد که به همراه تیمش قهرمان لیگ برتر و بار دیگر آقای گلی‌اش را در این لیگ جشن بگیرد. زنیت با گذشت ۱۹ بازی و ۴۱ امتیاز صدرنشین لیگ برتر روسیه بشمار می‌رود و سردار آزمون هم با ۱۱ گل در حال حاضر بهترین گلزن این مسابقات است.