سرویس جدیدی تحت عنوان شنیده ها در سایت خبری تحلیلی نگام راه اندازی شد

✍️عباس بروجردی

سایت خبری تحلیلی نگام ( نا گفته های ایران ما ) به منظور آگاهی بخشی افکار عمومی ، و گسترش و فراگیری جریان آزاد و شفاف اخبار و اطلاعات در اواخر مهرماه سال ۱۳۹۴ به جامعه ی رسانه ای پیوست.

نا گفته های ایران ما در ابتدا ، عنوان صفحه ای در فیس بوک بود که هدف اصلی فعالیت آن افشای برخی از تخلفات، سوءاستفاده ها، خیانت ها و هم چنین آشکار ساختن زوایای پنهان اتفاقات و رخداد هایی بود که به موجب آن کشور عزیزمان ایران به ناحق دچار سوء مدیریت و بحران و کاستی گردیده است.

این صفحه فیس بوکی پس از اقبال و توجه هموطنان عزیزمان در اقصی نقاط دنیا، با نام مخفف ” نگام ” در قالب سایت خبری تحلیلی به جامعه ی رسانه ای پیوست تا همان اهداف را با حمایت شور انگیر و نشاط بخش شما عزیزان به صورت جدی تر و موثر تر پیگیری نماید.

بیش از شش سال است که این سایت به همراه همکاران خود تلاش دارد به اهداف خود در این زمینه برسد و خوشبختانه علی رغم موانع فراوان و کارشکنی های سیستم امنیتی و نیروهای نفوذی درون اپوزوسیون با لطف الهی توانسته به بخش اعظمی از اهداف خود دست یابد.

در همین راستا از عموم هم میهنان عزیز و دلسوزان کشور، اندیشمندان، فرهیختگان، جریان های مختلف سیاسی و فکری، کلیه اقوام و مذاهب ایرانی، فعالان مدنی و تلاشگران عرصه ی خبر در داخل و خارج کشور جهت پربارتر شدن مطالب این سایت مردمی دعوت به همکاری می نماییم.

این سایت مطابق با اهداف فوق الذکر به منظور مقابله با پدیده ی فیلترینگ و سانسور و تنویر افکار عمومی، آمادگی انتشار اخبار، اطلاعات و تحلیل های شما عزیزان را دارد.

شنیده ها عنوان سرویس جدیدی است که از امروز در سایت خبری تحلیلی نگام راه اندازی شده است و شامل اخبار غیر رسمی اما مهمی است که توسط منابع مختلف به دست ما رسیده است .

میزان صحت این اخبار بیش از هفتاد درصد است ، و ما با ایجاد این سرویس تلاش داریم برخی از اهداف اولیه خود پس از راه اندازی این سایت یعنی آگاهی بخشی افکار عمومی، گسترش و فراگیری جریان آزاد و شفاف اخبار و اطلاعات ، و مقابله با پدیده ی فیلترینگ و سانسور و تنویر افکار عمومی را تحقق بخشیم.

شما همراهان عزیز نیز می توانید با مراجعه به قسمت “در باره ما” در سایت خبری تحلیلی نگام ، شنیده های خود را برای ما ارسال نمایید ، بدون شک چنان چه تمایل نداشته باشید که نام شما به عنوان منبع خبر ذکر شود ، شنیده شما بدون ذکر منبع منتشر خواهدشد.

امید است با افتتاح و راه اندازی این سرویس در سایت نگام ، رضایتمندی شما عزیزان از مطالب سایت نگام افزایش یافته و با همکاری دو طرفه ی دست اندرکاران و مخاطبان سایت ، برای ساختن ایرانی به دور از هر گونه خیانت و ناپاکی و پلیدی تلاش موثری نماییم.