سعید محمد، نیکزاد و بذر پاش مذاکرات خود را برای راه اندازی ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی آغاز کردند

برخی شنیده ها حاکی از این است که حلقه اول نزدیکان ابراهیم رئیسی، به خصوص پدر همسرش سید احمد علم الهدی اخیراً تلاش دارند که با ارتباط با برخی از مراجع تقلید در قم از آنها درخواست کنند که ورود ابراهیم رئیسی به انتخابات ریاست جمهوری را بر او به نوعی تکلیف کنند.

با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اصولگرایان همچنان در معرفی نامزد نهایی خود دچار سردرگمی شده اند و علی رغم اینکه با اعتماد نفس کاذب ، از پیروزی خود در این انتخابات مطمئن هستند، نمی خواهند در این میان کدورتی هم بین احزاب متعدد اصولگرا رخ بدهد.

در حالی که گفته می شود محمدباقر قالیباف تبلیغات خود برای انتخابات سال آینده را آغاز کرده است اخبار ضدو نقیضی درباره ورود ابراهیم رئیسی به انتخابات در حال انتشار است.

در این میان برخی اصولگرایان حضور رئیسی در انتخابات را از جهت اجماع و انسجام اصولگرایان امری لازم می دانند و عده ای دیگر بر این باورند که رسالت رئیسی در دستگاه قضا و مبارزه با فساد هنوز در ابتدای راه است و او نباید این رسالت را نیمه کار رها کند.

یک منبع نزدیک به نیکزاد نائب رئیس مجلس یازدهم از مذاکره علی نیکزاد، سعید محمد و مهرداد بذرپاش برای راه اندازی ستاد انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی سخن گفته و اظهار داشته که فعالیت های خود را شروع کرده و بین خود تقسیم کار کرده اند.

✍️ دیدگاه شما 🙏