«سعید محمد» و «رستم قاسمی» در تله‌ی آقا محسن؟!

شنیده ها

محسن رضایی که این روزها به جای ارائه برنامه خود به نخبگان و مردم تمام توان خود را برای لابی با نامزدهای دیگر می بیند در جدیدترین اقدام، سعید محمد و رستم قاسمی را به جلسه ای فراخوانده و با انتشار عکس اولیه در توییتر آنهم در حالی که خود او در وسط است خواسته آنها را حامی اش تعریف کند.

پیشتر نیز محسن رضایی در توییتی خواسته بود قاضی زاده هاشمی را قسمتی از پازل خود معرفی کند.

رضایی جلساتی نیز با حضور حسین دهقان داشته تا نقش پدری را در میان نامزدهای نظامی (منهای قالیباف) و جوان بازی کند.

جالب اینکه محسن رضایی در برخی از جلسات گفته که من توانایی بیشتری در مدیریت نامزدها و دولت آینده حتی نسبت به ابراهیم رییسی دارم و بهتر است ایشان نیز از من حمایت کنند!

رضایی در آخرین نظرسنجی صداوسیما تنها ۱.۵ ٪ رای داشته و نامزدهایی که با او جلسه برگزار می کنند تنها قربانی بازی انتخاباتی «آقا محسن» شده و وجاهت خود را هزینه چندمین حضور انتخاباتی او می کنند.

تصویر خبرساز از سه کاندیدای نظامی

برخی اکانتها تصویر بالا را متعلق به نشست این سه شخصیت یعنی رضایی، قاسمی و محمد با یکی از چهره های سرشناس نظام عنوان کرده اند.

رضایی درباره این تصویر نوشته است:در انتخابات ۱۴۰۰ فارغ از هر نتیجه ای، قرار است ⁧ برادرانه⁩ و ⁧ همه با هم⁩ ایران را بسازیم.

همچنین سعید محمد توییتی نوشت: «گام دوم انقلاب، سرآغاز ⁧ تحولی ⁩ همه جانبه برای اعتلای ایران و ارمغان عزت و آرامش برای مردم عزیز است.»