سوء استفاده انتخاباتی یاران قالیباف از بانک اطلاعات پرسنل شهرداری/ تیم معلوم‌الحال قالیباف به دنبال بازگشت به شورا و شهرداری تهران

در روزهای اخیر پیامکی به صورت گسترده برای گروه زیادی از شهروندان تهرانی ارسال شده با این مضمون که: شما به عنوان حامی مدیریت جهادی ( جناب آقای دکتر قالیباف ) برگزیده شده‌اید. در ادامه این پیامک از شهروندان تهرانی خواسته شده برای حمایت از شورای شهر مورد نظر قالیباف به ثبت نام در یک سایت اقدام کنند.

هم چنین از صبح دیروز پیامکی با مضمون انتخابات شورای شهر برای پرسنل شهرداری تهران ارسال شده است.

در پیامک ارسالی همه پرسنل را حامی قالیباف معرفی کردند! و آمده است: ” شما به عنوان حامی مدیریت جهادی (جناب آقای دکتر قالیباف) برگزیده شد‌ه‌اید خواهشمند است در صورت تمایل جهت تشکیل شورای شهری در خور تهرانی آباد در سایت ثبت نام کنند.

از پرسنل شهرداری تهران خواسته شده که وارد سایت www.shorayeetelaf.com شده و ثبت نام کنند و مشخصات شناسنامه، منطقه شهرداری، منطقه محل سکونت را انتخاب کنند.

این پیامک در سطح وسیع برای پرسنل شهرداری تهران ارسال شده و حال باید دید یاران قالیباف برای ایجاد آنچه که خودشان می‌گویند “شورای شهری درخور تهرانی آباد” چطور به بانک اطلاعاتی پرسنل شهرداری تهران دسترسی پیدا کردند؟

جا دارد به آقای حناچی و معاون منابع انسانی ایشان نیز توصیه کنیم که کلاه خود را بالاتر بگذارند که یاران قالیباف در کنار دست آنها در حال سوء استفاده انتخاباتی از اطلاعات خصوصی شهرداری هستند و شهردار اصلاح‌طلب توان جلوگیری از این تخلفات را ندارد.

به نظر می‌رسد تیم قالیباف که مشهور به فساد و سوء استفاده از منابع عمومی هستند با سازمان‌دهی خاموش، به دنبال بازگشت به شورای شهر و شهرداریند و قصد دارند از رخوت فضای کشور مانند انتخابات مجلس برای رای آوری حداقلی بهره ببرند.