سوت زدن میرسلیم بد است، چون طرفش قالیباف است؟

✍️محمد مهاجری

۱ _ با اینکه آقای میرسلیم از مااصولگراها به شمار می آید، اما هیچ دلیلی برای رای دادن به او در انتخابات مجلس یازدهم ندیدم.


او یک بار در آستانه انتخابات مجلس در اسفند ۹۸ و یک بار هم چند روز قبل، آقای قالیباف را به پرداخت رشوه به یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس دهم در ازای منتفی شدن تحقیق و تفحص از مدیریت شهرداری تهران متهم کرد.

۲ _ حالا ضمیر،مرجع خود را پیدا کرده و رئیس کمیسیون عمران مجلس یازدهم ( آقای رضایی کوچی) که در مجلس دهم هم در همین کمیسیون بوده، خودش را مصداق این اتهام معرفی کرده. به همین دلیل هم آقای رضایی کوچی(پزشک عمومی و رئیس کمیسیون عمران) به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرده است.

۳ _ عده ای از جمله برخی مشاوران آقای قالیباف با توهین و تمسخر آقای میرسلیم، او را به توپ حملات خود بسته اند. چرا؟
مگر رئیس قوه قضاییه نگفت هرکسی در باره هر فسادی سوت بزند، جایزه هم می گیرد؟ الان جایزه آقای میرسلیم این است که ناسزا نثار او بشود؟

۴ _ اگر مثلا همین آقای قالیباف ، نه رئیس مجلس که یک بسازو بفروش، یک خریدار و فروشنده سکه، یک دارنده موسسه خیریه ، یگ معدن دار یا شبیه اینها بود و کسی در باره اش سوت می زد، الان مااصولگراها ، افشاکننده تخلف احتمالی( و نه جرم محرز) او را چقدر به به و چه چه می کردیم؟
الان سوت زدن چیز بدی است چون طرف حساب میرسلیم، رئیس مجلس است؟

۵ _ به جای این برخوردهای دوگانه، آقای میرسلیم را تشویق کنیم مدارک و اسنادش را بدون سانسور و بدون رعایت هیچ ملاحظه ای در برابر مردم منتشر کند و آقای قالیباف و رئیس کمیسون عمران مجلس، از خودشان دفاع کنند.مردم هم قضاوت کنند.


ان شاءالله آقای میرسلیم حرف بی ربطی زده و رئیس مجلس و رئیس کمیسون عمران ، در پیشگاه مردم تبرئه می شوند.


مردم عقل دارندبخدا !

One thought on “سوت زدن میرسلیم بد است، چون طرفش قالیباف است؟

  • مرداد ۱۰, ۱۳۹۹ در t ۲:۵۰ ب٫ظ
    Permalink

    چنین رفتاری کاملا نشون میده مبارزه با فسادی که اقای رییسی راهدانداخته یک تصویه حساب درون قوه و شو افی بیش نیست وگرنه اقای قالیباف هنوز لابت املاک نجومی محاکمه نشده بابت دو میلیارد اش نذری محاکمه نشده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.