سپاه از زنده بودن یکی از دو قربانی تیراندازی بسیج در شهر شوش خبر داد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ پس از گذشت چند روز از انتشار خبر مرگ دو جوان در شهر شوش در پی تیراندازی نیروهای بسیج، اطلاعات سپاه در تماس با خانواده یکی از آنها، از زنده بودن او خبر داده است.

روابط عمومی سپاه خوزستان روز نهم فروردین‌ماه در اطلاعیه‌ای از کشته شدن دو جوان وابسته به یک گروه «تجزیه‌طلب» در شهر شوش خبر داده بود که «قصد ورود» به اماکن نظامی و انتظامی این شهر را داشتند.

در این اطلاعیه به نام و مشخصات این دو نفر اشاره نشده و تنها آمده بود که تعدادی اسلحه کلاشینکف و مقادیری مهمات از آنها کشف و ضبط شده است.

خبرگزاری هرانا در همان زمان به نقل از یک منبع آگاه نوشت که بستگان این دو نفر هر گونه حمله آن‌ها به حوزه علمیه و دادگاه شوش را تکذیب کرده‌اند.

در همان روز برخی رسانه‌ها هویت جان‌باختگان این حادثه را ابراهیم عطشانی و مصطفی حرگانى اعلام کردند.

حال خبرگزاری هرانا در گزارشی که روز ۱۳ فروردین منتشر کرده می‌گوید که نهادهای امنیتی و اطلاعات سپاه روز ۱۱ فروردین طی تماسی تلفنی با خانواده مصطفی حرگانی، از زنده و بستری بودن او در یک بیمارستان خبر داده‌اند.

درباره وضعیت جسمانی آقای حرگانی و بیمارستانی که او در آن بستری شده است، تاکنون گزارشی منتشر نشده و گفته می‌شود که خانواده او نیز تاکنون امکان دیدار با فرزندشان را نیافته‌اند.