سکته قلبی, توفیق سرفراز, فعال تلگرامی در بازداشتگاه اداره اطلاعات نیروی انتظامی سنندج

پایگاه خبری / تحلیلی نگامطی روزهای گذشته, “توفیق سرفراز”, فعال تلگرامی اهل سنندج که در بازداشت ماموران امنیتی بسر میبرد در اثر سکته قلبی به بیمارستان توحید در این شهرستان منتقل شد. 

به گزارش حقوق بشر در ایران, شامگاه یکشنبه ۱۷ شهریور ماه ۱۳۹۸,”توفیق سرفراز”, فعال تلگرامی, اهل سنندج, در بازداشتگاه اداره اطلاعات نیروی انتظامی این شهرستان دچار سکته قلبی شده و به بیمارستان توحید سنندج منتقل شد. این فعال تلگرامی در حدود ۲۰ روز پیش توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات نیروی انتظامی در سنندج منتقل شده بود. 

بنقل از یک منبع مطلع در گفتگو با گزارشگر حقوق بشر در ایران ضمن اعلام این خبر گفت؛ “توفیق سرفراز”, در حدود ۲۰  روز پیش از بابت اتهام “ارتباط و همکاری با یکی از کانال‌های تلگرامی توسط ماموران اطلاعات نیروی انتظامی” در سنندج بازداشت و بازداشتگاه این ارگان امنیتی منتقل شد. 

این منبع مطلع همچنین گفت؛ توفیق سرفراز, شهروند کُرد هم‌اکنون در بیمارستان “توحید” سنندج بستری و وضعیت عمومی وی نامناسب اعلام شده است.

1 دیدگاه برای «سکته قلبی, توفیق سرفراز, فعال تلگرامی در بازداشتگاه اداره اطلاعات نیروی انتظامی سنندج»

  • شهریور ۲۰, ۱۳۹۸ در t ۹:۱۵ ق٫ظ
    Permalink

    سرافراز خود از مهره های فساد اداری استان وهمدست با برخی مدیران فاسد بوده که در حوزه فووش ورانت پستهای سازمانی وتخریب مسولینی که با این گروه همکاری نمیکردند.به هدف برکناری آنها وجایگزین کردن مدیران سفارشی که حاضرند هزینه های زیادی در بدست آوردن پستهای سازمانی انجام بدهند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.