سیل دوباره به شیراز رسید/ دستگاه‌های قم به حالت آماده باش درآمدند/ تکذیب خبر احتمال وقوع سونامی در بوشهر/ هشدار درباره طغیان رودخانه الوند در سرپل‌ذهاب/ سیلاب راه ارتباطی ۵۳ روستای کوهرنگ را قطع کرد/ هشدار در خصوص افزایش دبی کارون در اهواز و آبگرفتگی پارک‌های ساحلی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ بخشدار معمولان گفت: تمام راه‌های ارتباطی با شهر معمولان به دلیل شدت بارندگی و طغیان رودخانه کشکان قطع شده است.

به گزارش «انتخاب»؛ سید حبیب‌الله موسوی در پل‌دختر اظهار داشت: به دلیل قطعی راه‌های ارتباطی برای انتقال سه مریض اورژانسی در شهر معمولان با مشکل مواجه هستیم.

وی افزود: بارندگی‌های اخیر و طغیان رودخانه کشکان خسارات زیادی به زیرساخت‌ها، اراضی کشاورزی، باغات، واحدهای مسکونی، پل‌ها، ابنیه و جاده‌های مواصلاتی شهر معمولان وارد کرده است.

بخشدار معمولان گفت: آب آشامیدنی شهر معمولان بر اثر سیلاب از صبح روز دوشنبه تاکنون قطع است.

وی خاطرنشان کرد: ساکنان ۵۰ روستای بخش معمولان که راه‌ها و پل‌های ارتباطی آن‌ها قطع شده و ساکنان منازلی در شهر و روستاهای این بخش زیر آب رفته نیاز مبرم به آرد، سبد غذایی، چادر و پتو دارند.

موسوی اولویت اول امدادرسانی به مردم سیل‌زده شهر معمولان را راه ارتباطی آنان دانست و خاطرنشان کرد: تأمین آب آشامیدنی و مایحتاج عمومی و سبد غذایی از جمله نیازمندی‌های مردم سیل‌زده است.