سی‌ان‌ان: حجم مواد منفجره در حادثه نشویل در آمریکا بی‌سابقه است / عاملان به دنبال تلفات انسانی در این حادثه نبوده‌اند/واکنش کاخ سفید به انفجار نشویل: ترامپ در جریان امور قرار گرفته است

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ کارشناسان آمریکایی اعلام کرده‌اند که حجم مواد منفجره به کار برده شده در انفجار شهر نشویل آمریکا در این کشور بی‌سابقه بوده است.

شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از کارشناسان آمریکایی خبر داد که حجم مواد منفجره به کار برده شده در انفجار امروز شهر نشویل، در داخل آمریکا بی‌سابقه بوده است.

سی‌ان‌ان همچنین گفته که هنوز هیچ فرد مشکوکی درباره این حادثه وجود ندارد و انگیزه عاملان این انفجار نامشخص است و پیام هشدار آمیزی که قبل از انفجار ارسال شده نشان می‌دهد که عاملان به دنبال تلفات انسانی در این حادثه نبوده‌اند.

پلیس فدرال آمریکا نیز از تمامی شهروندان آمریکایی خواست تا هرگونه اطلاعات درباره حادثه انفجار نشویل را گزارش دهند.

عصر جمعه (به وقت تهران) انفجاری مهیب در شهر«نشویل در ایالت تنسی آمریکا به وقوع پیوست.

دفتر مدیریت اورژانس نشویل در این باره گفت، در این حادثه یک ون مسافرتی بزرگ پارک شده در کنار خیابان منفجر شد و به ساختمان‌های اطراف آسیب وارد شد.

مقامات نشویل نیز در ارتباط با این حادثه اعلام کردند که این حادثه «اقدامی عامدانه» بوده و نیروهای خنثی‌سازی بمب به محل اعزام شده‌اند. همچنین پلیس و نیروهای فدرال در حال تحقیقات بیشتر درباره این حادثه هستند.

بر اساس گزارش برخی منابع محلی سه نفر در این انفجار مجروح شده‌اند.

سخنگوی کاخ سفید در واکنش به وقوع یک انفجار مهیب در شهر نشویل ایالت تنسی اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا در جریان حادثه قرار گرفته و آخرین اطلاعات مربوط به این حادثه به وی ارائه خواهد شد.

«کایلی مک‌انانی» سخنگوی کاخ سفید روز جمعه در واکنش به وقوع یک انفجار مهیب در شهر نشویل که به چندین ساختمان خسارات جدی وارد کرده و دست‌کم ۳ نفر بر اثر آن مجروح و به بیمارستان منتقل شده‌اند، اعلام کرد که کاخ سفید آخرین تحولات مربوط به این حادثه را دنبال می‌کند و دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نیز در جریان امور قرار گرفته است.

سخنگوی کاخ سفید همچنین تأکید کرد که آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌های مربوط به حادثه نشویل به اطلاع ترامپ خواهد رسید.

پلیس تنسی نیز پس از انجام تحقیقات اولیه تأکید کرده است که این حادثه احتمالاً عمدی بوده و ابعاد آن پس از انجام بررسی‌های بیشتر با همکاری نهادهای فدرال از جمله اف‌بی‌آی مشخص خواهد شد.