شهربانو امانی‌: رئیس جمهور شرایط اعتراض قانونی را فراهم کند/ باید نسبت به مطالبات‌ به حق مردم بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی‌ پاسخ داده شود

پایگاه خبری / تحلیلی نگام، عضو شورای شهر تهران: دولت روحانی نباید مانند دولت قبل باشد؛ شهروندان باید بتوانند تجمعات خود را در محل‌های مشخص برگزار و مطالبات خود را از مسئولان بخواهند.

عضو شورای شهر تهران گفت:رئیس جمهور باید شرایطی‌ فراهم آورد تا شهروندان بتوانند تجمعات قانونی خود را در محل‌های مشخص برگزار کنند و مطالبات خود را از مسئولان درخواست کنند.

به گزارش شهردار به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهربانو امانی‌ عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور سی و ششمین جلسه پنجمین دوره شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم، گفت: باید نسبت به مطالبات‌ به حق مردم بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی‌ پاسخ داده شود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه آقای روحانی نباید مانند دولت قبل باشد، بیان کرد: وی باید شرایطی‌ فراهم آورد تا شهروندان بتوانند تجمعات قانونی خود را در محل‌های مشخص برگزار کنند و مطالبات خود را از مسئولان درخواست کنند.

لازم به ذکر است؛ پس از سخنان امانی، هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران گفت: من در این خصوص با وزیر کشور به صورت تلفنی گفتگو کرده‌ام.