شورای امنیت کشور با اعزام یک تیم این حادثه را بررسی می کند

به گزارش نگام بر اساس اظهارات برخی از اهالی دزآوان روز گذشته یک پژو سواری با اسلحه کلانش به عزاداران ایام محرم هیات مسجد قمر بنی هاشم شهر صفی آباد دزفول اقدام به تیراندازی کرده و متواری شده است .
این حادثه متاسفانه باعث جان باختن دو تن از عزاداران به نامهای حسین زاده کرم و بهمن رضایی نیا و زخمی شدن دو تن به نامهای کاظم بختیاری و امین جدید الاسلام شده است.
صادق ابوهلال رئیس دادگستری دزفول نیز با تشریح آخرین جزییات حادثه تیراندازی به عزاداران در تکیه قمر بنی هاشم شهرصفی آباد دزفول اظهار کرد: چند فرد ناشناس سوار بر یک‌ دستگاه خودروی سواری پژو پارس تکیه هیئت عزاداری قمر بنی‌هاشم این شهر را به رگبار بستند.

وی افزود: متاسفانه بر اثر این حادثه ۲ نفر کشته و ۲ نفر زخمی شدند که مجروحان بلافاصله به بیمارستان گنجویان شهر دزفول اعزام شدند.

رئیس دادگستری شهرستان دزفول در ادامه بیان کرد: تحقیقات برای شناسایی عوامل این حادثه ادامه دارد و درخصوص عوامل و انگیزه عاملان در حال تحقیقات نهایی هستیم.
جواد زرین‌کلاه مدیرکل امنیتی وزارت کشور هم با اشاره به حادثه شب گذشته در صفی‌آباد دزفول که منجر به کشته و زخمی شدن ۴ نفر شده است، اظهار داشت: ابعاد این حادثه در شورای تأمین استان خوزستان در حال بررسی است.
وی با تأکید بر اینکه معاونت امنیتی وزارت کشور به طور جد این موضوع را پیگیری می‌کند، تصریح کرد: همچنین دبیرخانه شورای امنیت کشور نیز چگونگی این حادثه را پیگیری و بررسی خواهد کرد.

مدیرکل امنیتی وزارت کشور خاطرنشان کرد: تیمی از طرف شورای امنیت کشور برای بررسی دقیق این حادثه عازم خوزستان خواهد شد.