صحبت‌های مریم کاویانی درباره طلاقش از رامین مهمانپرست

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون، به اخبار اخیر درباره جدایی از همسرش واکنش نشان داد.

به گزارش تیتر برتر؛ اخیرا خبری از جدایی مریم کاویانی بازیگر کشورمان از همسرش را شنیده ایم؛ این خانم بازیگر به این خبر واکشن نشان داد. این شایعات از پست اینستاگرامی مریم کاویانی آغاز شد. ماجرا از این قرار است که بعد از ابتلای مریم کاویانی به کرونا، صحبت های او در پست و استوری هایش حکایت از تنها زندگی کردن این بازیگر دارد.

او تاکنون به طور مستقیم به موضوع جدایی اشاره ای نکرده است اما پاک کردن عکس های دونفره شان نشان دهنده اتفاقاتی میان آن هاست. ناگفته نماند مریم کاویانی و رامین مهمانپرست هر دو در اینستاگرام همدیگر را آنفالو کرده اند!

البته مدتی قبل رامین مهمانپرست در گفتگویی اعلام کرده بود زندگی یک سیاستمدار با یک سلبریتی خیلی سخت، دنیاهای ما باهم خیلی متفاوت است.

مریم کاویانی با قراردادن ویدئویی قصد داشت که تجربیات کرونایی خود را در اختیار مردم قرار دهد اما این جمله که به تنهایی زندگی می کند برای او تولید حاشیه کرد.

برخی کاربران در این رابطه نوشتند که مگر او با رامین مهمانپرست ازدواج نکرده پس چرا تنها زندگی می کند؟

بر اساس این ویدئو و نداشتن حلقه ازدواج مریم کاویانی ظن جدایی این بازیگر از رامین مهمانپرست را تقویت کرد. مریم کاویانی عکس هایش با رامین مهمانپرست را هم از اینستاگرامش پاک کرده است.

جدیدا هم استوری منتشر کرد و به نوعی این خبر را تایید کرد.

مریم کاویانی متولد ۱۳۴۷ و اهوازی است اما او اصالتا مازندرانی و اهل بابل است ، تا ۱۰ سالگی در اهواز بودند، سپس به بابل مهاجرت کردند و تا ۳۰ سالگی آنجا به دانشگاه رفت سپس از سال ۱۳۷۹ به تهران آمدند . حرفه مریم کاویانی بازیگری است و بارها شاهد هنرنمایی او در سینما و تلویزیون ایران بوده ایم . در مورد تحصیلات مریم کاویانی گفته شده که وی مدرک کارشناسی ارشد در رشته پرستاری را داراست خانواده او یک خانواده ۴ نفری است و او یک برادر کوچکتر از خود دارد . شغل اصلی مریم کاویانی پرستاری است.

مریم کاویانی حرفه بازیگری را در سال ۱۳۸۱ آغاز کرد. کاویانی که پرستار بخش شیمی درمانی بیمارستان مهراد تهران بود روزی بطور اتفاقی با افتادن گذر نادر مقدس کارگردان به بیمارستان از وی برای حضور در عرصه بازیگری دعوت می‌کند. اولین فیلمی که مریم کاویانی در آن بازی کرده است فیلمی است به نام رویای جوانی به کارگردانی نادر مقدس بود و پس از آن در تردست، اسپاگتی در هشت دقیقه، مخمصه و هوو به ایفای نقش پرداخت. اما در نهایت مریم کاویانی در مجموعه او یک فرشته بود کار علیرضا افخمی که در رمضان سال ۱۳۸۴ از تلویزیون پخش شد به شهرت رسید.

مریم کاویانی در مورد فساد در سینمای کشور گفته است : در فضای سینما و تلویزیون متأسفانه تنها اشخاصی برای برخی آقایان قابل احترام هستند که اهل معاشرت های خارج از حیطه کاری باشند که خوب من این رفتار را هیچ گاه نداشته ام.

در سال ۱۳۸۴ با سریال راه شب به کارگردانی داریوش فرهنگ وارد تلویزیون شد و چند ماه بعد با سریال او یک فرشته بود و فیلم هوو به شدت به شهرت رسید.