صدیق شریف: یکسال است بیکارم و حوصله هیچ چیزی را ندارم

پایگاه خبری / تحلیلی نگامبازیگر سریال «معمای شاه» گفت: به شدت بی‌حوصله ام، برای یک بازیگر این حد از خانه نشینی دیوانه کننده است، به همین دلیل دیگر دوست ندارم در مورد سینما یا بازیگری حرف بزنم، فقط امیدوارم این کابوس کرونا زودتر تمام شود.

فخرالدین صدیق شریف درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر بیش از یک سال یعنی از همان اسفند ماه سال گذشته که کرونا آمد تا به امروز در هیچ پروژه ای حضور نیافته ام و حالم به هیچ عنوان خوب نیست.

وی در همین رابطه ادامه داد: بعد از آمدن کرونا معادلات تولید آثار به شدت تغییر کرد، پیشنهادات کم شدند و از سویی شیوع موج های متفاوت کرونا باعث شد تا بسیاری از عزیزان هنرمند را از دست بدهیم، من هم واقعیت بعضا نمی خواستم در این شرایط سخت کار کنم.

بازیگر سریال «معمای شاه» با گلایه از وضعیت موجود برای بازیگران پیشکسوت افزود: به شدت بی‌حوصله ام، برای یک بازیگر این حد از خانه نشینی دیوانه کننده است، به همین دلیل دیگر دوست ندارم در مورد سینما یا بازیگری حرف بزنم، فقط امیدوارم این کابوس کرونا زودتر تمام شود.

بازیگر سریال «معمای شاه» وضعیت کار در شرایط کرونا را سخت خواند و ادامه داد: به شخصه هیچ خرده‌ای بر بازیگران و یا عواملی که امروز مشغول تولید اثر هستند نمی‌گیرم، زیرا شغل آن‌ها همین است و بالاخره باید از این طریق امرار معاش کنند، امیدوارم تمامی آن‌ها با وجود شرایط سختی که با آن رو به رو هستند همواره سالم و سلامت نزد خانواده هایشان بازگردند.

بازیگر فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» در همین رابطه تصریح کرد: در بسیاری از پروژه‌ها نکات بهداشتی و پروتکل‌ها رعایت می‌شود، اما در نهایت امر این بازیگر است که بدون ماسک روبروی بازیگر دیگر ایستاده و دیالوگ می‌گوید، این اتفاق طبیعتا برای تمامی افراد سر آن پروژه خطرناک است، اما در شرایط فعلی وقتی حمایتی از هنرمندان نمی‌شود آن‌ها مجبورند که همچنان کار کنند.

وی در همین راستا ادامه داد: شرایط فعلی بیماری کرونا به نحوی است که افراد به سختی می‌توانند سر پروژه‌ها حاضر شوند، این بیماری بسیار جدی است، نمی‌توان آن را شوخی گرفت، زیرا هر لحظه می‌بینیم که بر تعداد قربانیان آن اضافه می‌شود.

صدیق شریف با اشاره به فرارسیدن نوروز ۱۴۰۰ اضافه کرد: واقعا هیچ آرزویی ندارم جز نابودی بیماری کرونا، امیدوارم مردم سرزمینم بار دیگر بتوانند بدون ترس از این بیماری منحوس در خیابانها راه بروند، عزیزان خود را در آغوش بگیرند و ما دیگر شاهد اعلام آمار تعداد قربانیان این بیماری نباشیم.

وی در همین رابطه تاکید کرد: نوروز امسال هم مثل نوروز سال گذشته مجبوریم تا در خانه بمانیم، به مسافرت نرویم، نزدیکان خود را از دور ببینیم و ترجیحا دور هم جمع نشویم، این اتفاقات برای نوروز خیلی سخت است زیرا ما ایرانیها بسیار به روابط خانوادگی وابسته هستیم اما چاره چیست، فعلا باید به رعایت کامل پروتلکهای بهداشتی اهمیت بدهیم تا بالاخره روزی بیماری از بین برود.