ضربه به تیم تروریستی وابسته به گروهک تروریستی جیش الظلم (جیش العدل)

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ مدیرکل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان از ضربه به تیم تروریستی وابسته به گروهک تروریستی جیش الظلم (جیش العدل) خبر داد.

به گزارش ایسنا، با اقدامات پیچیده و گسترده اطلاعاتی در آن سوی مرز یک تیم تروریستی وابسته به گروهک جیش الظلم (جیش العدل) شناسایی و به محض ورود به کشور در چتر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار گرفت و در روز یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ توسط تیم های عملیاتی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان مورد ضربه واقع شد و سرتیم عملیاتی آن بنام الیاس نارویی با نام مستعار (زبیر) به درک واصل گردید.

از مخفیگاه وی ۲ قبضه سلاح کلاش، ۱۰ تیغه خشاب و مقادیر متنابهی مهمات و لوازم ساخت بمب کشف گردید.

معدوم الیاس نارویی از عناصر عملیاتی گروهک محسوب می‌شد که در عملیات های تروریستی متعددی از جمله فرماندهی حمله به سپاه نیکشهر و شهادت ۲ تن از پرسنل سپاه پاسداران، مشارکت در انفجار اتوبوس محور خاش به زاهدان و شهادت ۲۷ تن از پرسنل سپاه و کاشت بمب صوتی مقابل کلانتری ۱۲ زاهدان نقش کلیدی را ایفا نموده است.

نامبرده قصد داشت با شناسایی اهداف نظامی و امنیتی در شهر زاهدان از جمله سپاه سلمان سلسله اقدامات تروریستی را در قالب عملیات انغماسی طراحی و اجرا نماید که با اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان(عج) ناکام ماند.

مدیرکل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در تاریخ ۱۹/۱۱/۹۸ یک تیم تروریستی وابسته به گروهک های تروریستی که قصد انفجار بمب در جلوی کلانتری ۱۵ زاهدان را داشت توسط تیم عملیاتی اداره کل اطلاعات مورد ضربه قرار گرفت و ۲ نفر از عوامل پس از زخمی شدن دستگیر و بمب کارگذاری شده ۵ کیلویی خنثی شد و از مخفیگاه آنان ۳۰ کیلو گرم مواد پیش ساز بمب و تعدادی چاشنی و فتیله انفجاری کشف گردید.

One thought on “ضربه به تیم تروریستی وابسته به گروهک تروریستی جیش الظلم (جیش العدل)

 • ماشآله رزمی
  بحران سوریه و بن‌بست جمهوری اسلامی

  ملاهای روسی می توانند همین الان هم با تمام ورشکستگی و باخت اشکار در سوریه و عراق و لبنان یک میانبر از بزند از طریق معامله قرن با پرزیدنت ترامپ که ایدولوژیک نیست و هر معامله ای را با هر کسی انجام میدهد اگر امریکا در ان منافعی داشته باشد که دولت های قبلی جمهوری خواه و دموکرات از رسیدن به ان عاجز مانده باشند.
  ا ما دو عامل مانع این معامله هستند
  ۱) مارکسیست های روسی و ملی مذهبی های مارکسیست که در تمام ارکان این رژیم نفوذ کرده و بازوی جاسوسی مالهای روسی هستند مانع هر گونه معامله جدی رژیم با امریکا هستند که اسرائیل را به رسمیت بشناسد
  ۲) رهبر روسی متوهم و چند جاسوس روسیه در ارکان بالای تصمیم گیری رژیم در برابر همه ارکان دیگر ایستاده اند و سنگ میا ندازند
  راه حل ساده است
  شیشه عمر پوتین نفت و گاز است . ملاها می توانند برای مدت معینی نفت و گازی را که نمی توانند بفروشند ، و به جای انها عربستان و شیخک ها و روسیه می فروشند ، نذر امامزاده کرده و مجانی به اروپا و امریکا روانه کنند . پوتین ظرف چند ماه به زانو در می اید و با شورشهای بزرگ روبرو می شود . اگر قیمت نفت زیر ۳۰ دلار بیفتد .
  با به رسمیت شناختن اسرائیل ابزار بازی پوتین در سوریه و جهان عرب دود می شود . امریکا و اسرائیل منافع بزرگی در ان می بینند . ترکیه مجبور می شود با ملاها کنار بیاید تا سعودی و روسیه غیر قابل پیش بینی . ایران ، ترکیه و عراق که راه نجاتش امریکا است ، پیمان سنتو را زنده میکنند .
  روسیه ، سوریه اسد ، سعودی بازنده منطقه ای می شوند . پرزیدنت ترامپ مثل ریگان انتخابات را میبرد . تحریم ها سبک می شوند . ملاها نیازی به دخالت مستقیم در لبنان و سوریه و عراق و یمن ندارند ، چون الان هم نمی توانند نقشی در انجاها با وجود روسیه خیانت کار بازی کنند . و تحریم های کمر شکن و افزایش فشار داخلی .
  پس به همین دلیل است که همه شما مارکسیست های روسی اینقدر نگران پا گرفتن چنین معامله ای هستید و دائم به ملاها خطر اسرائیل و بد عهدی امریکا و هویت قلابی روسی شیعی ملاها را یاد اوری میکنید .
  ملا اگر ابله نبود یک روز دیگر هم با شما و روسیه و اسد و مادورو و زهوار در رفته های دیگر نمی ماند وقتی ، امریکا واسرائیل با فرش قرمز انجا ایستاده ا ند
  یک سپاهی دلیر و یک کودتا علیه خامنه ای و باند تبه کار روحانی و شرکا ، ملاها را نجات میدهد، اگر امریکایی باشد . برای همه خوب است . ایرانیها ، عراقیها ، مردم سوریه ، امریکا و اسرائیل . شاه دقیقا به همین دلیل موفق بود چون سنتو و سیتو را داشت . نه اینکه پشت درهای بسته شانگهای موس موس کند .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.