ضرغامی ادعاهای احمدی‌نژاد علیه خجسته را تکذیب کرد / شاهدان شائبه‌دار علیه احمدی‌نژاد

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ضرغامی گفته است : ادعای احمدی‌نژاد درباره ارتباط یک شرکت اسرائیلی با خجسته و اقدام او برای سفر به تل‌آویو غیرواقعی است. در آن زمان هیچ گزارشی در این رابطه از سوی حراست سازمان یا نهادهای ذیربط به دستم نرسید.

عزت الله ضرغامی رئیس وقت صداوسیما گفته است : متاسفانه سخنان احمدی‌نژاد علیه حسن خجسته، خلاف واقع است. خجسته هرگز از معاونت صدا برکنار نشد بلکه به دلیل درخواست خودشان پس از ده سال ریاست رادیو، برای تمرکز بر حوزه‌های پژوهشی و مطالعاتی صداوسیما در سال ۸۷ به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت سازمان منصوب شد.

وی هم چنین در ادامه اظهار داشته : ادعای احمدی‌نژاد درباره ارتباط یک شرکت اسرائیلی با خجسته و اقدام او برای سفر به تل‌آویو غیرواقعی است. در آن زمان هیچ گزارشی در این رابطه از سوی حراست سازمان یا نهادهای ذیربط به دستم نرسید.

روز گذشته احمدی‌نژاد گفته بود که حسن خجسته ۱۲ سال پیش قصد سفر به تل‌آویو را داشته اما پس از نشت این خبر، از سمتش عزل شدç

خبرگزاری فارس پس از افشاگری محموداحمدی‌نژاد او را متهم به دروغگویی کرده و به نقل از عزت‌الله ضرغامی از عوامل جریانات خاص اظهارات رییس دولت دهم را رد کرده‌است.

این خبرگزاری در مطلبی نوشت: به دنبال توییت حسن خجسته در انتقاد از تحریمی‌ها، احمدی‌نژاد در ادعای عجیبی او را متهم کرد که قصد سفر به سرزمینهای اشغالی را داشته و به همین دلیل از صداوسیما برکنار شده. ادعای که ضرغامی آن را تکذیب و نسبت به آن ابراز تعجب کرد.

فارس ادامه داد: پیش از این هم به دنبال اظهارات حدادعادل در جریان یک سخنرانی که از احتمال ردصلاحیت احمدی‌نژاد سخن گفته بود، وی بلافاصله مدعی شد که حدادعادل دستان فرح دیبا را بوسیده. ادعایی که همان زمان تکذیب شد و حتی مورد اعتراض مشاورین احمدی‌نژاد قرار گرفت.

بی‌شک از آنجایی که حدادعادل و ضرغامی خودشان در این دعاوی منفعت و سوگیری دارند ادعاها و شهادت‌های‌شان شائبه‌دار و غیرقابل قبول است.