ضرغامی: کناره گیری به نفع رئیسی؟ آمده‌ام تا بمانم / دیگران باید خود را با من تطبیق دهند

پایگاه خبری / تحلیلی نگام_ داوطلب کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: دیگران خود را با ضرغامی تطبیق دهند.

عزت الله ضرغامی از فعالان سیاسی اصولگرا، در گفت‌وگویی کوتاه در پاسخ به این سوال که آیا به نفع ابراهیم رئیسی، دیگر داوطلب اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری از صحنه رقابت ها کناره گیری خواهد کرد؟ اظهار کرد: ضرغامی آمده است تا بماند و دیگران خود را با ضرغامی باید تطبیق دهند.

ضرغامی جا پای احمدی نژاد گذاشت /درگیری هواداران با نیروی انتظامی هنگام ورود به ستاد انتخابات

ضرغامی در روزی که در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد هوادارانش در جلوی وزارت کشور جنجال به پا کرده بودند.

ضرغامی که از او به عنوان احمدی نژاد دوم هم یاد می شود آن روز نشان داد که در روش کاندیداتوری مشابه احمدی نژاد است.

بعد از حضور حاشیه ساز احمدی نژاد و طرفدارنش در ستاد انتخابات این بار ضرغامی با جمع کثیری از طرفدارانش به وزرات کشور رفت و رسما کاندیدای ریاست جمهوری شد.

خبرها حکایت از درگیری هواداران و طرفداران ضرغامی با نیروهای انتظامی هنگام ورود وی به وزارت کشور داشت.

محمد مهاجری فعال رسانه‌ای اصولگرا:ضرغامی می‌خواهد شعبه شماره دو احمدی‌نژاد شود

یک فعال رسانه‌ای اصولگرا در خصوص اظهارات ضرغامی مبنی بر اینکه احمدی‎ نژاد شخصیت جهانی است، گفت: همین خودش شوخی است! همانطور که گفتم ایشان برای اینکه می خواهند شعبه شماره دوم آقای احمدی‌نژاد شوند این حرفها را می زنند تا شاید بتوانند آرایی را که فکر می‌کنند آقای احمدی نژاد می‌آورد، به سمت خودشان بیاورند. در حالی که نه طرفداران آقای احمدی نژاد و نه آرای مستقل دیگری به سمت ایشان می‌آید.

محمد مهاجری، فعال رسانه ای اصولگرا در خصوص کاندیداتوری ضرغامی در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: من قبلا هم گفتم؛ آقای ضرغامی شوخی انتخابات هستند. ایشان می‌ آید تا مقداری نمک به انتخابات اضافه شود و فضای نه چندان بامزه‌ی انتخابات را بامزه‌ کند.

وی ادامه داد: آقای ضرغامی گاهی اوقات ادای روشن فکرها و گاهی اوقات ادای اصلاح طللبان را در می‌آورد و به نظرم، اخیراً هم شعبه شماره دوم آقای احمدی نژاد شده‌اند.

این فعال رسانه‌ای اصولگرا در خصوص اظهارات ضرغامی مبنی بر اینکه احمدی‎ نژاد شخصیت جهانی است، گفت: همین خودش شوخی است! همانطور که گفتم ایشان برای اینکه می خواهند شعبه شماره دوم آقای احمدی‌نژاد شوند این حرفها را می زنند تا شاید بتوانند آرایی را که فکر می‌کنند آقای احمدی نژاد می‌آورد، به سمت خودشان بیاورند. در حالی که نه طرفداران آقای احمدی نژاد و نه آرای مستقل دیگری به سمت ایشان می‌آید.

وی ادامه داد: من خیلی دوست دارم ایشان حتما کاندیدای انتخابات شوند، زمانی که تعداد آرای ایشان از تعداد آرای آقای میرسلیم در انتخابات سال ۹۶ هم کمتر شود، مجددا به فضای فعالیت در توئیتر و اینستاگرام بر می گردند تا دور همدیگر بیشتر خوش بگذرانند!

محمد مهاجری در خصوص تفاوت دوران ریاست ایشان بر سازمان صداوسیما با دوره فعلی گفت: من معتقد هستم صداوسیمای فعلی، میراث دوران صداوسیمای آقای ضرغامی است. ایشان جز توسعه‌ی کمی هیچ کاری در سازمان انجام ندادند. آقای ضرغامی فکر می کردند که همه کارها با رفاقت و داش‌مشتی گری انجام می‌شود. حال آنکه بنیان سقوط صداوسیما هم در جهت ارزش‌های اخلاقی و هم در جهت ارزش‌های سیاسی، در زمان ریاست ایشان کلید خورده است.

او در پایان گفت: بنابراین به نظرم حرف هایی که ایشان می زند بیشتر از هر چیزی به شوخی شبیه است و احتمالا خودشان هم می‌گویند تا دیگران بخندند و تفریح کنند!