طنین تار کیوان ساکت در ارکستر فیلارمونیک پاریس

پایگاه خبری / تحلیلی نگام _ کیوان ساکت آهنگساز نوگرا و نوازنده چیره دست تار و سه تار بعنوان سولیست، ارکستر فیلارمونیک پاریس را همراهی خواهد کرد.

کیوان ساکت در گفت‌وگوی روز شنبه از همراهی‌اش با ارکستر فیلارمونیک پاریس بعنوان سولیست و آهنگساز خبر داد.


این هنرمند نوگرا که اندیشه های مدرن او در موسیقی همواره با حمایت ها و انتقادهای فراوانی روبرو بوده است در باره این کنسرت‌ها گفت: قرار است در اواخر ماه می (خردادماه) و اوایل ماه ژوئن (خرداد و تیر) در یکی از مجلل ترین سالن‌های کنسرت پاریس، ارکستر فیلارمونیک پاریس را که تحت امر رهبر ایرانی خود آرش فولادوند به روی صحنه خواهد رفت بعنوان سولیست و آهنگساز همراهی کنم. 


این هنرمند افزود: بعد از کنسرت پاریس با همین ارکستر در لندن به روی صحنه خواهیم رفت. در این اجراها ارکستر پاریس را گروه کر ۸۰ نفره همراهی خواهد کرد. و نوازندگان این ارکستر را اساتید کنسرواتوار پاریس تشکیل می‌دهند.


کیوان ساکت ضمن اشاره به رپرتوار اجرایی این کنسرت ها گفت: رپرتوار این کنسرت ها از بین آثار خودم و آرش فولادوند رهبر ارکستر انتخاب شده‌اند.


کیوان ساکت قرار بود امشب با همراهی خواننده موسیقی ایرانی وحید تاج در تالار وحدت به روی صحنه برود که این کنسرت بنا به دلایلی که کیوان ساکت از آن با عنوان مسائل پیش بینی نشده یاد کرد، لغو شد.