عذرخواهی امام جمعه ملارد از وزیر بهداشت/ اگر نبخشید استعفا می‌دهم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، امام جمعه شهرستان ملارد استان تهران بابت سخنان هفته گذشته خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می‌شد، از نمکی طی نامه‌ای عذرخواهی کرد.

حسینی نوری در بخشی از این نامه نوشت: اگر پیام گذشت شما را از آنچه که رخ داد تا هفته آینده دریافت نکنم خود را از شرط اصلی امامت است ساقط دانسته و به فضل الهی از مردم شریف و انقلابی ملارد خداحافظی خواهم نمود.

وزیربهداشت پیش‌تر درمورد اظهارات امام جمعه ملارد به رئیس قوه قضاییه نامه نوشته بود

دستور فرمائید تا رسیدگی شود که اگر ایشان مدرکی دارند که آیا فرزند اینجانب پیمانکار است؟ (که نیست) وجهی را دریافت کرده است؟ (که نکرده است) و یا پروژه‌ای را که متعهد به اجرا بوده رها کرده است به اشد مجازات محکوم فرمائید. اینجانب در مبارزه با فساد خویش و بیگانه نمی‌شناسم.

اما اگر آنچه فرموده‌اند کذب است، به عنوان رئیس محترم حق طلب قوه قضائیه اجازه ندهید بعضی از جایگاه‌ها و تریبون‌ها از برخورد قانونی مصون باشند فساد فقط یک جنبه اقتصادی ندارند لجن مال کردن حیثیت سربازان صدیق نظام، بی اعتمادی مردم از حکومت و اینکه بگویند این هم پرچمدار ضد فساد و بهره برداری مفسدین اقتصادی در راستای تبرای خود از آنچه بر حقوق بیت‌المال روا داشته‌اند به بهانه گفتار بی مبنا و ناشیانه فردی از تریبون با اهمیت نمازجمعه نیز نیازمند برخورد و پیگیری است.