عضو جامعه حسابداران رسمی: روند کاهش ارزش پول ملی باعث شده که دیگر هیچ وقت به اعتبار حرف دولت پولم را در بانک نگذارم

پایگاه خبری / تحلیلی نگام ، عباس هشی با بیان اینکه اگر دولت بیاید بگوید پولت را بگذار فلان‌جا، دیگر حرف دولت را گوش نمی‌دهم، گفت: به اعتبار دولت، پولم را در بانک گذاشتم، بعد با نظام تصمیم‌سازی‌های دولت و کاهش ارزش پول ملی این نقدینگی‌ام به یک سوم کاهش پیدا کرد.

به گزارش «نود اقتصادی»، عباس هشی،‌ تحلیلگر مسائل اقتصادی و عضو جامعه حسابداران رسمی اظهار داشت: معتقدم که سال ۹۷ معرفی دلار ۴۲۰۰ تومانی بی مطالعه بود؛ قبلا دولت در سال۹۲ توانست، ارز را از ۴۵۰۰ به ۲۷۰۰ برساند و دستش در جیب خودش بود. بعد در فروردین ۹۷ اعلام کرد که صادراتی‌ها و خصولتی‌ها باید ارز بازار را تامین کنند و ظرفیت‌های ارزی در اختیار این گروه قرار گرفت.

وی بیان کرد: این خصولتی‌ها اما در روز روشن حرف دولت را گوش نمی‌دهند چه برسد به دوران بحرانی. ناگهان دلار ۴ هزار تومانی در مردادماه شد ۱۸هزار تومان؛ قیمت‌ها رفت بالا، دیگر هم پایین نیامد.

عضو جامعه حسابداران رسمی گفت: من عباس هشی نوعی، اگر دولت بیاید بگوید پولت را بگذار فلان‌جا، دیگر حرف دولت را گوش نمی‌دهم؛ چون به اعتبار دولت، پولم را در بانک گذاشتم، بعد با نظام تصمیم‌سازی‌های دولت و کاهش ارزش پول ملی این نقدینگی‌ام به یک سوم کاهش پیدا کرد. بنابراین نظام تصمیم‌سازی‌های دولت به‌طور مستقیم با اعتبار دولت در ارتباط است.

One thought on “عضو جامعه حسابداران رسمی: روند کاهش ارزش پول ملی باعث شده که دیگر هیچ وقت به اعتبار حرف دولت پولم را در بانک نگذارم

  • مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در t ۱۱:۲۶ ب٫ظ
    Permalink

    حالا جناب هشی نگران کاهش پول خود هستی یا ملت و شما چرا باید گول روحانی بخورید که کدام وعده اش راست بوده حالا دلار ۴۲۰۰راست باشد به قولی شما که دستی در اتش دارید چرا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.