علت بسته شدن هیئت ها ، مساجد و حرم ها

می دانید چرا موفق شدند بواسطه ی کرونا معنویات را از ما بگیرند ؟

🌷 چون هیئات و امام زاده ها و حرمها شدند وجه المصالحه ی جناح و خط بازی و اهل بیت شدند نردبان رای آوری

🌷آقایان و مادحین و سخنرانها بجای قال الصادق و قال الباقر روزنامه خواندند و در مسجدها شبهای جمعه بجای دعای کمیل جلسات بصیرت افزایی گذاشتند و همه ی بصیرت شد رای آوری آقای تکنوکراتی به نام جبهه انقلاب و اصولگرایی.

🌷 آقایی که در دوران ریاستش در شهرداری، بستنی روکش طلای چهارصد هزار تومانی در برجی که از مالیات مردم بدبخت و بیچاره جنوب شهر گرفته شده بود ،سرو شد .

🌷 آری خود برگزار کنندگان جلسات مذهبی دیگر باور ندارند که جلساتشان بنام اهل بیت است تا شفا بدهد . خودشان هم می دانند از نام امام حسین (علیه السلام) چیزی نمانده، چند سالی است دیگر کسی نمی گفت می روم روضه امام حسین ع دیگر کسی نمی گفت می روم زیارت عاشورا ، افراد جای امام حسین را گرفتند .

🌷ده، پانزده سالی است که دیگر مردم نمی گفتند می رویم هیئت ، می گفتند می رویم حاج منصور ارضی می رویم حاج سعید حدادیان می رویم سید مجید بنی فاطمی می رویم حاج محمود کریمی می رویم …

🌷 وقتی بنام امام حسین ع نام امام حسین را حذف کردیم ،

🌷وقتی در حرم امام رضا یک صدم اسم افراد غیر از حضرت رضا (علیه السلام) نام حضرت رضا (ع ) برده میشود،
🌷وقتی تولیت آستان حضرت معصومه یک پانصدم اسمهایی که در حرم می برد نام حضرت معصومه ع را نمی برد ، وقتی کرامت سازی می کنیم برای غیر معصوم ، آنوقت با یک ویروس فوق العاده ضعیف، هم خودمان را می بازیم هم اعتقاد نداشته مان به اهل بیت را .

🌷وقتی حرم می شود وسیله ارتقاء و کسب وجهه، وقتی هیئت می شود ابزار انتخابات، وقتی مسجد می شود ابزار بصیرت و بصیرت می شود جناح ما ، درب آن مسجد و هیئت و حرم بسته شود تا ما بخودمان بیاییم.
هرگز فکر نمی کردم ویروسهای وجود ما در کرونا تجلی کند و راه کربلا را ببندد ،

🌷همیشه فکر می کردیم آل سعود و آمریکا و اسرائیل پشت بسته شدن کربلا هستند، اما نمی دانستم

🌷ویروسهای ما که سفر اربعین را تبدیل به ابزار سیاسی می کند باعث خواهد شد با یک ویروس فوق العاده ضعیف راه کربلا را ببندد .

توپ را در زمین دیگران نیاندازیم از ماست که برماست ،

🌷می دانید چرا این ویروس اول در قم و نجف سرو کله اش پیدا می شود؟ چون ما امانت دار خوبی برای قم و نجف نبودیم.

🌷می دانید چرا اول کربلا با این ویروس راهش بسته می شود ؟ چون ما امانت دار حرم حسین (ع)نبودیم .

🌷ما از همه چیز ابزار درست کردیم تا از اعتقادات مردم بالا رویم و جناح سیاسی و خط و تفکرمان را حاکم کنیم . ما اعتقاداتمان را قبل از دشمن بیرونی به دشمن درونی که هوای نفس بود باختیم و از دست دادیم.

🌷منافع جناحی و حزبی و شخصی به قیمت از دست رفتن همه چیز در مساجد و تکایا و حرمها توسط ما صورت گرفت. ما قبل از ویروس کرونا همه چیزمان را باخته بودیم،

🌷ما آنوقت که هوگو چاوز عرق خور کاباره دار را وارد حرم امام رضا(ع) کردیم، امام رضا را از دست دادیم.

🌷وقتی سلم لمن سالمکم را بجای امام حسین (علیه السلام) روی بنر برای غیر معصوم نوشته و روبروی درب حرم حضرت معصومه زدیم، حرم قم را از دست دادیم . حالا خودمان هم باور نداریم حرم و هیئت و امام زاده هایی که خودمان ساخته ایم شفایمان بدهد، مجبوریم درش را تخته کنیم.

ما باید توبه کنیم از کارهایی که فکر می کردیم ولایی است اما ضد ولایی بود تا استغفار نکنیم و به اهل بیت با تعریف اهل بیت برنگردیم درست نخواهد شد.

🌷ما دینداری و ولایتمداری با تعریف خودمان داریم. ما تعریف قرآن و اهل بیت را عوض کردیم و تا با این تعریف دین داری و ولایتمداری می کنیم، آش همین آش و کاسه همین کاسه است.

🌷تا به تعریف دین و ولایت با تعریف صاحب دین و ولایت برنگردیم، اسبی زین نخواهد شد و دعایی مستجاب نخاهد شد

مادامیکه لقب ولی امرمسلمین جهان که متعلق به وجود شریف حضرت ولی عصر(عج)است ،برای غیر معصوم بکار بردند و سکوت کردیم، کرونایی شدیم.

و لئن کفرتم ان عذابی لشدید

    حسینیون